Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

_sky_

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. _sky_ zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. _sky_ odpowiedział Danielpoz. na temat - Kącik 4x4
    @Bravus To jest ten lift na podkładkach? Jak tak, to sprężyny masz klapnięte. Mój trochę wyżej stał. No chyba, że masz zrobione tak jak ja na początku zrobiłem. Wyjęliśmy z Ryjkiem oryginalne podkładki i wsadziliśmy w to miejsce poli 5 cm wys. Jak się okazało, to i jedno i drugie powinno być zasadzone. Po poprawieniu zupełnie inaczej wyglądał
  3. _sky_ odpowiedział Danielpoz. na temat - Kącik 4x4
    No dobra, dzisiaj mój śmietnik zmienił wygląd Tera jest tak Trochę worków złota i diamentów poszło - felgi i opony to jedno, ale przy okazji trzeba było zrobić przedni most.
  4. Może i resorak, bo skakałeś nieźle I zapraszamy na przyszłoroczną
  5. Nie za ma co Dobrze, że było nas tak dużo, łatwiej ogarnąć tą ilość szarańczy Było tak samo fajnie jak poprzednie 3 razy Tylko grochówki żal Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie Chociaż z drugiej strony brak grochówki został wynagrodzony zajebiaszczymi kanapkami ze smalcem + ogóry małosolne a potem w przerwie kiełba
  6. Spoko, to wyjmam antenę z bagażnika
  7. U mnie cały czas jest w kabinie... Ale antena w bagażniku A po co brać CB? Jako atrakcję dla dzieciaków, żeby mogły sobie pokrzyczeć do siebie?
  8. wojtu1989 obserwuje zawartość _sky_
  9. Tyż będę No chyba, że jakiś cóś mi wypadnie, ale nie przewiduję takowego
  10. Długo robię, bo tylko w soboty/niedziele... Gość bardzo fajnie tłumaczy i pokazuje. Tylko trochę wk...y jestem, bo na to co on robi w kilka minut ja potrzebuję godzinę i lepiej :D Ale porady konkretne i przydają się
  11. Mogę zarekomendować furę z powodu ponieważ robiłem w niej za pilota na prawym. Cykorłapka była grana Gdyby nie rzep, to pewnie bym się skusił
  12. Super! Dzięki!
  13. Fajne, dzięki
  14. Hejka! Podpowiedzcie, dobrzy ludzie, jak tu zmajstrować schowek na to i owo w pomieszczeniu "gdzie król piechotą chodzi". Część ścian już pokryta płytami G-K i dotarłem do miejsca, gdzie jest zaplanowany schowek na szpeje typu drabina i deska do prasowania. Wymiary jakie musi mieć (te do wykorzystania do przechowania) to, powiedzmy, 160 cm wysokości, 60 cm szerokości i 30 cm głębokości. Jakie profile U zastosować? jak to cholerstwo przymocować do ściany/podłogi i w ogóle? Do tego jeszcze ma być zrobiony sufit z opcją chowania na nim różnych lekkich bambetli Pierwszy raz bawię się w taką partaninę i chcę zostać bohaterem w swoim domu
  15. Jutro to ja nie dam rady Dziobię u żony, żeby dała mi zezwolenie na wyjazd w Bieszczady
  16. Znowu fajnie było Chłopaki zmajstrowali nowy zjazd/podjazd. Dosyć stromo Podczas pierwszego zjazdu jakoś tak dziwnie mi było, no dobra, miałem cykora Łezkę, w której boka zaliczył UAZ, udało mi się pokonać. Podpuszczali mnie jeszcze do pokonania jednej rynny wodno-błotnej, ale tam odpuściłem No i udało się poznać osobiście kolegę @@dellti . Szkoda że tak krótko razem pojeździliśmy, może następnym razem (ale to już raczej w przyszłym miesiącu)? ps. @@dellti , fajny ten Twój Patrol

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.