Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Keengoo

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Keengoo

  1. Mam 193 i koło 120 wagi - Benek daje radę - tylko ja to wiesz, z racji wieku, to już nie zapi3rd@l@m, tylko mnie raczej wiatr popycha
  2. Witajcie! Oto moje chińsko-włoskie wozidło... Moc nie powala, za to gabaryty już tak
  3. Byłem dziś - prawie pół dnia - zabrałem znajomych, grilla i browary - żony nam się ubzryngoliły pilnując kiełbasek, a my z dzieciakami naparzaliśmy po błocie, pagórkach i innych przygotowanych przez Obsługę niespodziankach.... Fajnie - jest kilka ciężkich momentów, ale wiesz, że nie jesteś sam - to bardzo ważne :D
  4. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    U mnie ten weekend odpada, bo mam żony urodziny, ale przyszła niedziela ..... Fajny jest już sam dojazd i przeprawa przez strumyk :D
  5. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    50PLN i jeździsz ile chcesz
  6. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    Wczoraj już kolejny raz odwiedziłem Świętochów Village Circuit pod Tarczynem... Co prawda jeździłem ok. 1,5h, ale byłem za to tak wykończony i ubłocony, że miałem dość :D
  7. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    Sprawdzić niebawem zamierzam tyły Maximusa w Nadarzynie - tam jeszcze nie byłem - Kołbiel też mnie nęci - nie powiem :D
  8. Keengoo odpowiedział bielaPL na temat - Kącik 4x4
    Na Kukli jest fajnie, ale miejscami hardkor - dziś zwiedzałem okolice Łubnej obok Baniochy - tu moje auto spasowało przy pierwszym rowie z wodą - wklejony, zawiśnięty i wyciągany przez Kolegów.... Lajtowo jest natomiast w Dziurze Kalwarii na poligonie
  9. Nam w końcu się nie udało przyjechać Niestety teściowa strzeliła focha i nie zabrała z teściem Juniora w gości
  10. Niewykluczone, że też będziemy, ale podobnie - rekreacyjnie
  11. Śmieszny Gość, pozytywnie zakręcony :D
  12. foty na fb
  13. prawda to btw, bardzo dziękuję Kolegom za ciepłe przyjęcie - już myślę nad kolejnym wypadem w to miejsce, jednak wiem na pewno, że torfowiska i głębokie breje zwiedzać będę po podniesieniu auta i zmianie opon p.s. Właściciel Defendera jest z AK? kurna, nawet nie pamiętam imienia, wstyd :D
  14. szkoda - ja chyba zrobię drobny rekonesans w drodze powrotnej od teściów - bez szarpania się i na zupełnym lajcie, rodzinnie...
  15. u mnie chyba nie ma oczka do wyciągania, albo nie wiem, gdzie szukać, więc unikam utknięcia
  16. właśnie chodzi o to, że nie ma innej opcji, bo Viertarą lecimy do teściów w wigilię, a nazajutrz po będziemy wracać kompletną rodziną więc muszę być pewny wszystkiego. Jeśli mówisz, że będzie hardkor, to odpuszczę tym razem. BTW, a gdzie to dokładnie jest?
  17. Hej, fajnie było by się spotkać, tylko przez Święta jestem rozbity, bo mam do ogarnięcia 2 rodziny i 2 miejscowości - śmiesznie, bo to Piaseczno i Żyrardów, a Kuklówka ponoć gdzieś pomiędzy nie wiem, nie byłem....to raz, a dwa, póki co jeżdżę z małżonką i 6-letnim Juniorem i wolałbym nie rozpierdzielić, ani nie utopić, i tak już nadszarpniętej zębem czasu Viertary poza tym mam seryjny zawias i baaaardzo słabe gumy na przodzie, a na tyle nowe AT - po małym błocie pojadę, a że jestem boidupa, to wolałbym jakąś przebieżkę tak na początek ale znowu nie chciałbym psuć Wam zabawy swoim laictwem :D .
  18. > stawiałem na nieszczelność w dolocie syczało, więc też brałem to pod uwagę, ale łatwo nie było
  19. > Jesli n42 to valvetronic. Tanio nie bedzie... ufff, okazało się, że to ten pieprzony zawór odpowietrzający skrzynię korbową... jego koszt po rabatach 110PLN
  20. Witam po sąsiedzku - autko do diagnostyki dała mi sąsiadka - problem - falujące obroty na biegu jałowym... Myślę sobie, że pewnie krokowiec, jednak po jego odpięciu żadnej reakcji....zauważyłem, że przewód odmy jest wzdłużnie przełamany, więc wymieniłem go. Wymieniłem też drugi przewód, który wchodził do zaworu regulacyjnego ciśnienie w skrzyni korbowej (bo był stopiony i powykręcany), jednak i to nic nie dało Komputer nie pokazuje żadnego błędu, a obroty jak falowały, tak falują... Podejrzenie padło na sondy, jednak po ich odpięciu również obroty bez zmian - tylko wyświetlił się CZEK Brak jakiejkolwiek reakcji jest wtedy, gdy odłączę przepływkę. Niedawno miałem przypadek, że w pugu 406 były nierówne obroty i silnik nie miał mocy i wtedy była to wina lambdy, a teraz już sam nie wiem, a że nie chcę wymieniać po kolei wszystkiego, to prosiłbym o jakieś sugestie P.S. Jest jeszcze jeden element, który nie daje mi spokoju - mianowicie sam zawór regulacyjny, który syczy po zgaszeniu silnika, a podczas pracy syczy po przyłożeniu do niego palca...i nie wiem, czy tak ma być, czy aby zawór nie jest walnięty i nie zasysa non stop niepotrzebnego powietrza
  21. > Podjade moze na jakis parking podziemny do galerii, zona zrobi zakupy i po 6 godzinach w cieple > moze się cos zmieni. w niedzielę jechaliśmy do teściów fiestą i prawe tylne drzwi nie chciały się zamknąć wcale - wqrvyony byłem, bo to akurat te drzwi, przy których siedzi Junior - po kilku minutach grzania auta i ruszania klamką w końcu się zamknęły - do Żyrardowa ode mnie ze wsi mam ok. godziny jazdy samochodem - dojechaliśmy, poszliśmy na obiad, zostawiliśmy dziecko i znów drzwi nie chciały współpracować
  22. chodzi o to, że ostatnimi czasy było bardzo wilgotne powietrze i opady, aż tu nagle złapał mróz.... Ja w niedzielę, nie mogłem otworzyć drzwi w foce, a jak już mi się to udało, to nie mogłem ich zamknąć (musiałem odczekać kilkanaście minut i ogrzać auto) Podobnie miałem we fieście Dopóki wszystko w środku nie wyschnie, dopóty będziesz miał takie akcje
  23. Keengoo odpowiedział ComfortX na temat - Ford
    hej, wymieniałem cały mechanizm już 2 razy, bo gdzieś podcieka woda i linka rdzewieje, po czym pęka nigdy nie udało się wymienić samego silniczka, bo za każdym razem jest jakiś inny model, więc wydaje mi się, że gdzieś wala mi się jakiś po piwnicy (lewy przód z kombi) jakbyś wkleił fotkę, to może by się okazało, że podpasuje
  24. OT znalazłem kabelek - złapałem za niego, a drugą łapką do masy- dioda przestała migać, auto odpaliło dzięki za pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.