Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Qrak

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. dostaniesz pieknego maila od kierownika serwisu ..pozniej od Toyota Motor Poland ...ze mozesz sobie dokupic z rabatem 5% ...albo bez 🤪 zobaczsz jakie cyrki po gwarancji...- mialem problem z wtryskiwaczami ..Toyota wypuscila biuletyn serwisowy ze nalezy uaktualnic firmware komputera pokladowego... Udalo mi sie dopiero w czwartym serwisie ogarnac temat...kazde ASO robilo sie na taką usluge blade jak sciana i pierwsze zdanie to : "bedziemy aktualizowac ale jak serwisantowi nie uda sie wgranie firmware -> to Pan poniesie koszty wymiany komputera" ... myslisz ze Toyota Motor Poland pochyliła sie na zapytaniem ....zlanie sikiem prostym...mają wywalone na robaków
  2. to taki z tego i-AWD jak z koziej d**y trąba 🤪 a w jakimkolwiek modelu Toyota i-AWD tylny silnik odzyskuje energie ?.. RAV4 ? Corolla Cross ?
  3. zmienić mechanika...nie ma szans na tak szybkie 'wietrzenie' benzyny.... moje zapasowe wozidło stało ponad rok pod chmurką z benzyna zalaną ledwie powyżej rezerwy....i po roku odpaliło od strzała jakby dzien wczesniej jezdzone.....
  4. pewnym argumentem przemawiającym za doplata moglaby byc rekuperacja z silnikow w tylnych kołach.... ale czy faktycznie tylna oś jest w stanie odzyskiwac energie i ładowac baterie ? ..czy moze jedynie przód.... (nie wiem..)
  5. wszystko chyba od MPZP sa i takie :
  6. tego polynora bym sobie darował.. ja zaimplementowałem ponizsze i moge polecic : na podłoge na poddaszu nieuzytkowym folie aluminiowa (FOLIA PAROIZOLACYJNA ALUMINIOWA STROTEX AL 180) i na to dwie warstwy wełny drzewnej ... pietro nizej na poddaszu uzytkowym na skosach poszły płyty PIR 80mm (u mnie akurat miedzy krokwie) ...nastepnie na to na stelazu pod karton gips : 30mm plyta PIR ALGK (PIR z kartongips)
  7. co tu się wyprawia....problem ewidentnie w silniku a autor filmu robi obchód wkoło auta zamiast ściągnąć w 2 sek pokrywe silnika i zrobić zooma na listwe wtryskowa czy pompe wysokiego ciśnienia ... obstawiam coś z systmem paliwowym...wtrysk może (ale zeby tak glosno ?...moze wywaliło kompletnie podkladke pod jakims wtryskiem) ...a moze pompa CR... jakby tak wrzucić part 2 z najazdem na zaciski hamulcowe to by więcej powiedział ...😜
  8. mam coś takiego .. dwie zimy/sezony za pasem .. wszystko oki, zima i snieg nie dają rady a poliweglan bardzo cienki. ściany boczne w zasadzie tak cienkie ze byłem w szoku .. ale kupiłbym ponownie .. montaż samodzielny ale zajęło aż 2 bite dni .. robota bez pośpiechu .. składa sie jak lego wg instrukcji produkcja Izrael https://ogrodosfera.pl/szklarnia-z-poliweglanu-balance-silver-2-44-x-6-07-m-palram
  9. hobby nie...ale jak wozisz paażerow na tylnych siedzeniach i co ktoraś osoba mowi ze cos jej "śmierdzi rudą szmatą" ...to ludzie zaczynają szukać ..i znajdują🤪
  10. pewnie popełniłes taktyczny bład....nie miałeś reklamówki. reklamówka = klient gotówkowy i sprzedawca od razu sie pojawia do pomocy .. 👍
  11. Qrak odpowiedział hevimental na temat - Motokącik
    potwierdzam - przysylaja po polsku ... u mnie wszystko sie zgadzalo (zdjecie kierowcy /nr auta i wielkosc przekroczenia : 38km/h na limicie 30km/h )
  12. mhm...a moze jednak nie nazmyslal ? model testowy : 2.0 TSI 140kW/190KM, DSG, 7-stopniowa w wersji R-line cena Arteona katalogowa : 170 590 pln (w cenniku info ze jest rabat 20k ) ...- Motodziennik wspomnial ze cena: 150k pln ...wlasnie pewnie po rabacie cena kombi Arteona katalogowa : 176 590 pln (tutaj w cenniku mamy rabat 7k pln) - ostatecznie : 169k pln.. wychodzi jak byk ze identyczne kombi placimy +20k pln..... (klienta interesuje ile ostatecznie zaplaci...a nie ze w 'katalogu' to 6k bylo )
  13. Qrak odpowiedział luccass na temat - Motokącik
    rowniez polecam oponeo - zero problemow i blyskawiczna wymiana po tym jak okazalo sie ze jedna z opon miala wade jak nizej (Continental) :
  14. Qrak obserwuje zawartość Keengoo
  15. prezes Ursusa mówi że 'stoimy przed rewolucją" .....na bank zbiornik będzie uniwersalny....na prąd i/lub wodór
  16. jeśli możesz zaczekać kilka miesiecy ...to bedzie promo na większy segment : "Jak powiedział prezes firmy Karol Zarajczyk, Ursus zamierza wkrótce zaprezentować elektryczno-wodorowy autobus hybrydowy, który będzie mógł przejechać nawet 400 km na jednym ładowaniu." :bzik: kliken

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.