Skocz do zawartości

uuu bedzie bum ??


mops

Rekomendowane odpowiedzi

cieknie mi gdzies z baku... Gdzies leci z gornej czesci. Podejrzewam wezyk odpowietrzenia bo po zdjeciu klapki w bagazniku i obadaniu okolic wpustu p.paliwa i wezyka powrotu (mam zmodyfikowany bak od FIRE) nie jest morko. ALe gdzies z gory leci. Ma ktos schemat baku od FIRE ?? Nie mam ePer`a bo gdzies mi wcielo. Chyba nie dojde do miejsca awarii bez demontarzu baku ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w klubie oslabiony.gif, u mnie też zaczęło lecieć chyba z tego wężyka powrotnego przy wskaźniku poziomu paliwa, ułamane obie rurki no.gif, zaczyna cieknąć przy odpaleniu auta i słychać bulgotanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jezdzę na gazie nie tankowałem w ogóle benzyny ... przegniły mi przewody wlewu paliwa .

wyjąłem zalepiłem epidiamem i włóknem szklanym i juz nie cieknie a benzyna chyba tego nie rozpuszcza

nie tankuje prawie w ogóle Pb wiec nie wiem czy jest szczelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odkąd jezdzę na gazie nie tankowałem w ogóle benzyny ... przegniły mi

> przewody wlewu paliwa .

> wyjąłem zalepiłem epidiamem i włóknem szklanym i juz nie cieknie a

> benzyna chyba tego nie rozpuszcza

> nie tankuje prawie w ogóle Pb wiec nie wiem czy jest szczelne

akurat tylko PB mam w 1.3 i nie będe zmieniał, więc lepienie nie wchodzi w gre, tylko wymiana urządzonka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.