Skocz do zawartości

Sens rozpórki na kielichach w BBM


Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z Grupowiczów posiada coś takiego ? Jak na razie słyszę że to podobnie jak ze strumienicą - chwalą ci co kupili i nie pozostaje im nic innego powiedzieć, by nie wyszło, że utopili kasę ;-) Zastanawiam się czy do mojej marysi by się to nadało i faktycznie usztywniłoby ciut przód hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się czy do mojej marysi by się to nadało i

> faktycznie usztywniłoby ciut przód

sama górna rozpórka (bez rozpórki dolnej) nic ci nie da, a może co najwyżej zaszkodzić...

przeznacz kasę na coś innego palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy któryś z Grupowiczów posiada coś takiego ? Jak na razie słyszę że

> to podobnie jak ze strumienicą - chwalą ci co kupili i nie

> pozostaje im nic innego powiedzieć, by nie wyszło, że utopili

> kasę ;-) Zastanawiam się czy do mojej marysi by się to nadało i

> faktycznie usztywniłoby ciut przód

mialem rozporke w skodzie favorit, i była on monotwna seryjnie w niekotrych modelach ze wzgledu na mala sztywnosc nadwozia i przypadki pekania szyby czolowej, w linku na do stilomanow pisza ze moze zaszkodzic , wersje taka slysze pierwszy raz i troche jest dla mnie dziwna wersja o dziwgni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy któryś z Grupowiczów posiada coś takiego ? Jak na razie słyszę że

> to podobnie jak ze strumienicą - chwalą ci co kupili i nie

> pozostaje im nic innego powiedzieć, by nie wyszło, że utopili

> kasę ;-) Zastanawiam się czy do mojej marysi by się to nadało i

> faktycznie usztywniłoby ciut przód

Warto.

Moje subiektywne odczucia są takie, że obecna Brava z rozpórką mniej skrzypi niż moja poprzednia B bez rozpórki.

I to wszystkie plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, jeżeli ktoś nie poczuje różnicy w jezdzie to może zwróci uwage na brak zgrzytów w kabinie cool.gif, poza tym chciałbym zwrócić uwage że przy zakładaniu rozpórki należy zachować wymiar kontrolny pomiędzy kielichami, nie pamiętam ile to było ale w moim przypadku musiałem rozcisnąć kielichy o 2 mm, potem geometria i od roku śmigam z rozpórką, nie pękają mi szyby, nie trzeszczą plastiki i oko jest na czym zawiesić jak sie dzwignie maske 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.