-
Lancia delta
Co mają wspólnego bravo, delta i giulietta? Przybliż temat.
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
Będzie tak samo nijaka jak jej konkurencja. Wtórna, mdła i niczym się niewyróżniająca. Poprzednia gen. przynajmniej miała fabryczny gaz czym górowałą nad konkurencją.
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
Rozważałem przy zakupie megane i c4. Megane to stary trup, tak stary jak już nieprodukowany fiat bravo. Kiepska gama silników, wyposażenia dodatkowego i już oklepana linia 5-dr. Jak ktoś szuka wersji bieda to można rozważyć. Golf? wersja bieda 1,2 TSI BMT 85 KM (63 kW) 5 biegów OFERTA LIMITOWANA* 59 900 *Oferta limitowana, dotyczy samochodów zamówionych w okresie od 01.08.2015 do 31.08.2015 i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegóły sprawdź u dealerów. Astra wersja bieda 1.4 Twinport 100 KM M5 55900 Konkurencja nie miażdzy...
-
Opel Astra IV ... na jakie rabaty można liczyć?
ASTRA Sport 5-dr rok prod. 2014 MY2015 1.4 140KM LPG lakier metalizowany radio intellink CD600 pakiet premium (xenon, AFL, el. składane lusterka) pakiet wszechstronny antena płetwa rekina radio DAB alarm podgrzewana kierownica i fotele przód fotel kierowcy ergonomiczny Rabat: 19390 PLN CENA brutto: 80710 PLN
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
W porównaniu do czego? Bo jak kupowałem w zeszłym roku to ostateczna cena znacznie odbiegała od tego co stało w cenniku, a brałem wóz do produkcji.
- Czy dmuchawa działa prawidłowo?
-
Czy dmuchawa działa prawidłowo?
Mam wrażenie, że klima nie działa prawidłowo. Nie chodzi mi o to, że słabo chłodzi, bo to akurat działa ok. Chodzi mi o to, że w upał 30`C ustawiam na trubie full auto 20 stopni Celsjusza i wentylator zamiast na maksa to daje ledwo 3-4 kreski nawiewu, co praktycznie nie chłodzi powietrza w kabinie. Muszę dawać na LO, żeby szybko w całej kabinie zapanowała normalna temperatura. Co ciekawe jak dam 16`C to wieje dosyć sensownie. TTTM czy gdzieś jest problem?
-
W których autach można przestawić.....
W astrze J z ksenonem wystarczy przytrzymać manetkę przez 5 sek i lampy same się przestawiają.
-
Peugeot 1.4 po nocy ciezko odpala.
> Reduktor przejechał ok 40 tys. km. zakręć gaz i będziesz wiedział.
-
Peugeot 1.4 po nocy ciezko odpala.
Prawdopodobnie zalewa gazem przez wężyk podciśnienia od reduktora.
-
Jazda o kropelce...
> ...czy coś takiego były tu kiedyś takie wątki to i ja się postanowiłem "pochwalić" > Samochód to Fiat Grande Punto 1.9 mJTD 120KM 2005r > Spalanie: > Oraz dystans na jakim zostało uzyskane: Nieźle Choć na lpg taniej Astra J 1.4t 140KM LPG, ponoć strasznie ciężki samochód, nie jedzie i w ogóle porażka Drugi od góry to mieszana jazda.
-
Instalacja Necam
> Pacjent: Subaru Forester 2.0x, 158KM, lpg fabryczny > Problem: po kilku godzinach postoju (1-8) jest problem z odpaleniem za pierwszym razem. Za drugim > odpala (z lekką pomocą) ale prze chwilę lekko go telepie. Paten polega na tym, że w każdym > innym przypadku wszystko działa ok. Odpalony po chwili albo po nocy (!) - rusza od strzału. U mnie było podobnie. Z tym, że jeszcze po nocy nie palił na dotyk. Winnym okazał się reduktor, który puszczał gaz przez jakiś wężyk podciśnienia i zalewał silnik.
-
z cyklu czyja racja ...
> Nie będę dyskutował z wyrokiem sądu, ale ja bym to inaczej zinterpretował. Sytuacja analogiczna jak w pierwszym poście. Interpretujesz, że zmiana pasa jest możliwa tylko na przejściu dla pieszych...
-
z cyklu czyja racja ...
> Aaa... to nie zrozumialem przykładu. Czyli niebieski zmienial pas i czerwony jadąc swoim pasem miał > przyhamować żeby niebieskiego wpuscic? Dokładnie tak. Czerwony winny kolizji. Miał kielnię przed wjazdem na skrzyżowanie.
-
z cyklu czyja racja ...
> No zgadza się. Czerwony zmienia pas to musi ustapic niebieskiemu. Tylko to nie ma nic wspólnego ze > znakiem A-7. Tyle, że to niebieski zmieniał pas. [dodałem opis]