Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

patre

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. patre odpowiedział Alfi na temat - Alfa & Lancia
    ​Co mają wspólnego bravo, delta i giulietta? ​Przybliż temat.
  2. Będzie tak samo nijaka jak jej konkurencja. Wtórna, mdła i niczym się niewyróżniająca. Poprzednia gen. przynajmniej miała fabryczny gaz czym górowałą nad konkurencją.
  3. Rozważałem przy zakupie megane i c4. Megane to stary trup, tak stary jak już nieprodukowany fiat bravo. Kiepska gama silników, wyposażenia dodatkowego i już oklepana linia 5-dr. Jak ktoś szuka wersji bieda to można rozważyć. Golf? wersja bieda 1,2 TSI BMT 85 KM (63 kW) 5 biegów OFERTA LIMITOWANA* 59 900 *Oferta limitowana, dotyczy samochodów zamówionych w okresie od 01.08.2015 do 31.08.2015 i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegóły sprawdź u dealerów. Astra wersja bieda 1.4 Twinport 100 KM M5 55900 Konkurencja nie miażdzy...
  4. ASTRA Sport 5-dr rok prod. 2014 MY2015 1.4 140KM LPG lakier metalizowany radio intellink CD600 pakiet premium (xenon, AFL, el. składane lusterka) pakiet wszechstronny antena płetwa rekina radio DAB alarm podgrzewana kierownica i fotele przód fotel kierowcy ergonomiczny Rabat: 19390 PLN CENA brutto: 80710 PLN
  5. W porównaniu do czego? Bo jak kupowałem w zeszłym roku to ostateczna cena znacznie odbiegała od tego co stało w cenniku, a brałem wóz do produkcji.
  6. Wyszedł nastawnik, ale nie sądzę, żeby on był problemem. Czy examiner odczyta temp z czujników?
  7. Mam wrażenie, że klima nie działa prawidłowo. Nie chodzi mi o to, że słabo chłodzi, bo to akurat działa ok. Chodzi mi o to, że w upał 30`C ustawiam na trubie full auto 20 stopni Celsjusza i wentylator zamiast na maksa to daje ledwo 3-4 kreski nawiewu, co praktycznie nie chłodzi powietrza w kabinie. Muszę dawać na LO, żeby szybko w całej kabinie zapanowała normalna temperatura. Co ciekawe jak dam 16`C to wieje dosyć sensownie. TTTM czy gdzieś jest problem?
  8. W astrze J z ksenonem wystarczy przytrzymać manetkę przez 5 sek i lampy same się przestawiają.
  9. > Reduktor przejechał ok 40 tys. km. zakręć gaz i będziesz wiedział.
  10. Prawdopodobnie zalewa gazem przez wężyk podciśnienia od reduktora.
  11. patre odpowiedział arad1994 na temat - Motokącik
    > ...czy coś takiego były tu kiedyś takie wątki to i ja się postanowiłem "pochwalić" > Samochód to Fiat Grande Punto 1.9 mJTD 120KM 2005r > Spalanie: > Oraz dystans na jakim zostało uzyskane: Nieźle Choć na lpg taniej Astra J 1.4t 140KM LPG, ponoć strasznie ciężki samochód, nie jedzie i w ogóle porażka Drugi od góry to mieszana jazda.
  12. patre odpowiedział camel00 na temat - Gaz na ulicach
    > Pacjent: Subaru Forester 2.0x, 158KM, lpg fabryczny > Problem: po kilku godzinach postoju (1-8) jest problem z odpaleniem za pierwszym razem. Za drugim > odpala (z lekką pomocą) ale prze chwilę lekko go telepie. Paten polega na tym, że w każdym > innym przypadku wszystko działa ok. Odpalony po chwili albo po nocy (!) - rusza od strzału. U mnie było podobnie. Z tym, że jeszcze po nocy nie palił na dotyk. Winnym okazał się reduktor, który puszczał gaz przez jakiś wężyk podciśnienia i zalewał silnik.
  13. patre odpowiedział COffin na temat - Motokącik
    > Nie będę dyskutował z wyrokiem sądu, ale ja bym to inaczej zinterpretował. Sytuacja analogiczna jak w pierwszym poście. Interpretujesz, że zmiana pasa jest możliwa tylko na przejściu dla pieszych...
  14. patre odpowiedział COffin na temat - Motokącik
    > Aaa... to nie zrozumialem przykładu. Czyli niebieski zmienial pas i czerwony jadąc swoim pasem miał > przyhamować żeby niebieskiego wpuscic? Dokładnie tak. Czerwony winny kolizji. Miał kielnię przed wjazdem na skrzyżowanie.
  15. patre odpowiedział COffin na temat - Motokącik
    > No zgadza się. Czerwony zmienia pas to musi ustapic niebieskiemu. Tylko to nie ma nic wspólnego ze > znakiem A-7. Tyle, że to niebieski zmieniał pas. [dodałem opis]

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.