Skocz do zawartości

Co mam wykrecic wraz licznikiem?? Pilne !!


pawee19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Za pare godzin jade wykrecic liczniki z obrotomierzem bo ja w swoim tipo nie posiadam takich i mam pytanie czy mam cos jeszcze wykrecic z niego zeby mi ten obrotomierz działał to jest tipo 1.6 a ja mam 1,4 Pomocy frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już byłeś po licznik.Jedyne co to mogą się przydać kostki i chyba tyle.Obrotomierz jest podłączony pod cewkę wysokiego napięcia i nie ma znaczenia czy to 1.4 czy 1.6.Może masz nawet kabel fabrycznie puszczony w wiązce elektrycznej,bo czasami się tak zdarza. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie już byłeś po licznik.Jedyne co to mogą się przydać kostki i

Kostki sa takie same w jednym i drugim liczniku. Jedynie brakuje jednej kostki do obrotka ale tam jest do podpiecia 1 przewod. Przewod ciagniesz od cewki (2 pin w kostce cewki) az do licznika:). AAA i jak przelozysz musisz pancerz i linke wyciagnac spod wzmocnien (za licznikiem sa) by pancerz byl na wprost wtyku w liczniku bo przetrzesz linke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kostki sa takie same w jednym i drugim liczniku. Jedynie brakuje

> jednej kostki do obrotka ale tam jest do podpiecia 1 przewod.

> Przewod ciagniesz od cewki (2 pin w kostce cewki) az do

> licznika:). AAA i jak przelozysz musisz pancerz i linke

> wyciagnac spod wzmocnien (za licznikiem sa) by pancerz byl na

> wprost wtyku w liczniku bo przetrzesz linke

Znalazłem na forum post w którym pisze ze w cewce jests jedno wolne miejsce a u mnie sa wszystkie zajete i nie wiem czemu nie chodzi mi wskaznik od paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze masz uszkodzony czujnik w pompie od paliwa?

> Co to zajetych miejsc, u mnie tez bylo wszystko zajete. Po prostu

> podpinasz sie pod 2 kabelek i dziala:)

Woczoraj mi chodził w dzien a wieczorem juz nie . Moze cos ma wspólnego z tym ze padał deszcz smile.gif:) bo jak wieczorem nie padało to juz nie chodził smile.gif:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpinałem sie pod kazdy kabel w tej wtyczce z cewki i nic ,mozna to

> jeszcze jakos inaczej podłaczyc ??

Heh nie mozliwe;) Jesli nic przy cewce to znaczy ze przy liczniku zle podlaczyles:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe mozliwe ,brat mi powiedział zebym do alternatora podłaczył ale nie bardzo wiem do jakiego wejscia przy alternatorze mam podłaczyc kabel . wtyczki mam te co były orginalne przy licznikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do alternatora podpina się np w Astrze i to z silnikiem diesla.

W Fiacie Tipo i Tempra z silnikami 1.4 i 1.6 SPI obrotomierz podpina się pod cewkę WN,a w dieslach podpina się pod specjalny czujnik w obudowie skrzyni biegów.

Może brakuje Ci jakiegoś + lub masy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.