Skocz do zawartości

Auto Gas System + Stag 300 + ROVER 620Si


piter34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie,

Pragnę zapytać Was, czy nie mieliście (lub Wasi znajomi) stycznością z firmą Rodżer & Auto Center Gaz z Krakowa (ul. Bora-Komorowskiego, okolice Geanta i Multikina)?

Jeżeli tak, to bardzo proszę o komentarze.

Wystawiają oni na allegro taką aukcję, w której oferują Stag 300 za 2450PLN (+ darmowe tankowanie gazu i darmowy pokrowiec na koło, reduktor Emme Gas, wtryski Valtek).

Czytałem co nieco o tej instalacji i dowiedziałem się, że może ona działać z reduktorami oraz wtryskami różnych firm. Czy ktoś z Was orientuje się jaki setup byłby najlepszy do ROVERka 620Si oraz czy ten Emme+Valtek to dobra opcja?

W archiwum forum nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania.

Silnik to Hondowski F20Z1, montowany także w starszych (93-97) Accordach 2.0.

Po rozmowie telefonicznej wrażenia pozytywne. Rozmówca twierdził nawet, że powoził Hondę Accord 1.8 (czyli prawie to samo, co moje 2.0), zna ten typ wtrysku i silnik na wylot.

Gwarancja jest na rok (jeśli zrobimy więcej niż 20kkm w pierwszym roku) lub na 2 lata (limit 40kkm).

Liczę na Wasze opinie.

P.S. A może w Kraku da się jeszcze taniej (i dobrze) Staga 300 założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.