Skocz do zawartości

Fotel kierowcy sie nie przesuwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witka smile.gif

Dzisiaj odkurzałem sobie autko i jak skonczylem zdałem sobię sprawę że fotel kierowcy sie zablokował w pozycji najblizszej do kierownicy. Troche go przesuwałem, raz w przod, raz w tył (jak to przy odkurzaniu) i pewnie coś wtedy piardnęło zlosnik.gif Wiem że Fiaty są tylko dla twardzieli ale kurde poradźcie coś bo już mam pozdzierne kolana hahaha.gif Najchętniej sam bym to naprawił, może ktoś z Was ma w tym temacie jakieś doświadczenie?confused.gif Ciekawe ile może kosztowac naprawa tego w jakimś serwisie hmm.gif

Pozdrowka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka

> Dzisiaj odkurzałem sobie autko i jak skonczylem zdałem sobię sprawę

> że fotel kierowcy sie zablokował w pozycji najblizszej do

> kierownicy. Troche go przesuwałem, raz w przod, raz w tył (jak

> to przy odkurzaniu) i pewnie coś wtedy piardnęło Wiem że Fiaty

> są tylko dla twardzieli ale kurde poradźcie coś bo już mam

> pozdzierne kolana Najchętniej sam bym to naprawił, może ktoś z

> Was ma w tym temacie jakieś doświadczenie? Ciekawe ile może

> kosztowac naprawa tego w jakimś serwisie

> Pozdrowka

qrde tesz tak miałem.nie pamietam dokładnie co to było ale wiem że cos wskoczyło chyba w prowadnice.sprawdz dokładnie jedno i porównaj z drugim.powinieneś zauważyć różnicę.pamiętam że miałem z tym nie mały problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione.

U mnie było co innego. Mechanizm w prawej szynie fotela kierowcy został tak powyginany że musiałem pożyczyć zbędny fotel od kumpla żeby mieć wzór przy reknstrukcji swojego zlomu zlosnik.gif Jutro jeszcze jeden spaw i bedzie chodzić ale chyba teraz będę suwał fotel ostrożniej... cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.