Skocz do zawartości

Swiatelka!!CDN


Rekomendowane odpowiedzi

a wiec dzialaluy spokojnie od zlociku do wczoraj heh otz co sie dzieje nie wim nadal niemam czasu wybrac sie do mechaniora ale wczoraj zauwazylem ze lapia pomiedzy dlugimi a ich wyulaczeneim wajhe trzebe przycisnac lecz nie przelaczac na dlugie i dziala magia ale to jest upierdliwe jedna lapa zmieniac biegi i kiere..:0 Oslabiacz Atakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wiec dzialaluy spokojnie od zlociku do wczoraj heh otz co sie

> dzieje nie wim nadal niemam czasu wybrac sie do mechaniora ale

> wczoraj zauwazylem ze lapia pomiedzy dlugimi a ich wyulaczeneim

> wajhe trzebe przycisnac lecz nie przelaczac na dlugie i dziala

> magia ale to jest upierdliwe jedna lapa zmieniac biegi i

> kiere..:0 Oslabiacz Atakuje

Wybacz, ale o co Ci chodzi? Przeczytaj sobie swój tekst i zastanów się, czy coś z tego można zrozumieć.

Bez obrazy, to nie złośliwość z mojej strony, chciałbym po prostu wiedzieć, co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnei cos trzeba kurna mac z tym zrobic albo ja pisze popijaku ,albo po robocie,i jakos te literki sie zlewaja czy co,ale, po krotce wajha od swiatelek dziala tzn uruchamia switaleka w pozycji pomiedzy pozycja neutralna a pozycja do włączania dlugich,w polowie juz pokretlo nic nie robi tzn tylko,wlacza postojowki,i nadal nie kumam co w tym nie halo,bo samemu bym sprobowal ale magikowanie z kierownica i kabelkami ciutek mnie przeraza..Ot co chcialem napisac mam nadzieje ze teraz wyraznie porzepraszam za niedogodnosci z czytaniem poprzedniego posta..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz, ale o co Ci chodzi?

Niedawno pisałem, żeby autorzy postów jasno określali temat wypowiedzi. Tu mamy odwrotny problem. Temat w miarę ok, ale treść faktycznie, delikatnie mówiąc mało zrozumiała.

Po głębokim zastanowieniu domyślam, się że chyba coś nie tak z przełącznikiem świateł. No ale pocałowaliśmy już misia w dupę więc dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedawno pisałem, żeby autorzy postów jasno określali temat

> wypowiedzi. Tu mamy odwrotny problem. Temat w miarę ok, ale

> treść faktycznie, delikatnie mówiąc mało zrozumiała.

> Po głębokim zastanowieniu domyślam, się że chyba coś nie tak z

> przełącznikiem świateł. No ale pocałowaliśmy już misia w dupę

> więc dobranoc.

ale pieknie napisane smile.gif ty tez chyba piles hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.