Skocz do zawartości

audio w renault megane ??


joker_21

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kumpel jezdzi renault megane rok 2004 chcialby cos zrobic z audio w tym samochodzie, ale nie zabardzo moze grzebac bo w tym samochodzie wszystko obejmuje gwarancja, radia tez nie chce zmieniac bo raczej nie dostanie takich modulow przez ktore bedzie mogl podlaczyc sterowanie z kierownicy i wyswietlacz w kokpicie. planuje zmontowac polke z plyty wsadzic tam 2 glosniki 20-25 cm i wszystko podpiac pod wzmak sygnal planuje pociagnac odlaczajac tylne glosniki, przod bedzie sterowal z radia a tyl da mu tylko bass....czy to jest dobra koncepcja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> kumpel jezdzi renault megane rok 2004 chcialby cos zrobic z audio w

> tym samochodzie, ale nie zabardzo moze grzebac bo w tym

> samochodzie wszystko obejmuje gwarancja, radia tez nie chce

> zmieniac bo raczej nie dostanie takich modulow przez ktore

> bedzie mogl podlaczyc sterowanie z kierownicy i wyswietlacz w

> kokpicie.

Ja sie nie znam ale niestety dostanie takie moduły:)

planuje zmontowac polke z plyty wsadzic tam 2 glosniki

> 20-25 cm i wszystko podpiac pod wzmak sygnal planuje pociagnac

> odlaczajac tylne glosniki, przod bedzie sterowal z radia a tyl

> da mu tylko bass....czy to jest dobra koncepcja ??

Każda koncepcja jest dobra byle tylko ja dobrze przemyślec i wykonać.

Ja bym jeszcze przód wymienił.

Co do strachu przed gwarancją niech pojedzie do serwisu i poprosi o montaż pożądanego systemu w ramach wyposażenia dodatkowego smile.gif (jak Renault przykazuje).

W razie odmowy pozostaje prośba o montaż powierzonego sprzętu zgodnie z regulaminem PASCA/EMMA, a potem już tylko czekać na zgodę na wszystko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam gadasz, trche robiłem przy renówkach smile.gif przyjezdzały z przerożnymi radiami i jakos wiekszosc dało sie sterowac orginalnym pilotem pod kierownicą wink.gif trzeba tylko dobrac takie radio zeby dało sie do niego dokupic przejściówkę swiety.gif

a co do gwarancji to rożnie bywa, serwisy mowią ze nie wolno montowac radia, dodtkowych głosników, wzmacniaczy shocked.gif ale jakoś nie spotkałem sie zeby aso odmowiło naprawy gdy w bagazniku lezał sobie piecyk i skrzynka robione poza serwisem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.