-
1.2 DIG-T - bierze olej
zaden qq nie ma w sobie nic z japonii poprostu nie mieli na stanie, ani w polskim magazynie ,ani w tym centralnym w holandii, z produkcji w uk musieli wyrwac...
-
1.2 DIG-T - bierze olej
predzej czy pozniej kazdemu uturbionemu silnikowi sie zdarza chlipać olej
-
1.2 DIG-T - bierze olej
zalezy od stylu jazdy, jak ktos deptał nie ma bata zeby note nie wziął cos oleju btw. co ile przeglady robisz w QQ ?
-
1.2 DIG-T - bierze olej
bo to było prawdziwe auto ! tez mialem chwilę P11 2,0 miło wspominam choc ruda gryzła ją strasznie
-
1.2 DIG-T - bierze olej
Nissany zawsze żarły olej, taka cecha produktu. co do rzeczonego 1,2 to faktycznie sa sztuki co nigdy, nigdzie, skad jaki olej....... a sa tacy co paaaaaanie literek oleju poprosze w bagaznik co przeglad biorą, wiec albo technika jazdy albo zły dzień mieli we fabryce
-
Radio z zestawem głośnomówiącym
mikrofon se wyciagnij na slupek bo te z mikrofonem w panelu sa słabe
-
Piszczenie po podłączeniu kabli do wzmacniacza
czincze sygnałowe za blisko jakiejs wiazki, albo same cziyncze masz ciulowe
-
Radio Code- Audi A3
kod powinieneś mieć w książce serwisowej, w innym przypadku skontaktuj sie z lokalnym dealerem który odpłatnie udostępni Ci kod do twojego radia. na forach dyskusyjnych nie rozkodowujemy radioodbiorników , nie musze chyba pisac z jakis powodów...
-
16 + wzmak
kup wzmacniacz i konwerter RCA
-
16 + wzmak
a to ma zostac juz w tym aucie czy jak oddajesz to wyciagasz piec ?
-
16 + wzmak
można fajny piec dorwać w w/w cenie, w linku widziałem helixa choc trochę zmęczonego ale i fajnego Oriona
- remont 1.6
-
Jak to podłączyć w Subaru?
temat chyba wyczerpany ?
-
Toyota Aygo - Opinie
auto bardzo przecietne, niewygodne itd lepiej cos bardziej zyciowego micra lub peugeot 206 (strzelam, nie wiem jaki masz budżet)
-
Almera- pytanie do obeznanych z lpg
koło zapasowe to pełnowymiarowe 15 cali z opona 185 65 15