Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Novy81

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Phillips Racing Vision +150% Mam teraz od czerwca, fajnie świecą RIng Xenon ultima +120% Miałem poprzednio, wytrzymały rok i 4 miesiące, bardzo dobra żarówka Osram Night Breaker Unlimited miałem w poprzednim aucie, bardzo dobra żarówka
  2. Odgrzebuję temat Jak spalanie oleju na nowym silniku? Kolega zapomniał sprawdzać oleju przez ok 3 miesiące ( żony autko ) a gdy już to zrobił okazało się że bagnet suchy. Po dolaniu 2 litrów oleju stan na bagnecie ciutkę powyżej minimum....
  3. Potwierdzam. Te kormorany to najgorszy twór jaki mógł powstać. Pozbyłem się rocznych ( kupiłem z autem ) bo na mokrym tragedia. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Ja wytestowałem Nokiany WRD4 i jak narazie są rewelacyjne a to tego ciche. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Chyba te typy tak mają... choć Continental jest dla mnie super oponą to letnich raczej nie kupię. W opisie moich jest 71dB a Nokian 69dB. Głośność tych opon tak mnie irytuje że zastanawiam się nad ich sprzedażą... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Założyłem właśnie WRD4. Na tą chwilę za dużo o nich nie napiszę bo za mało czasu ninęło ale najlepsze jest to że są dużo cichsze od moich letnich Continentali Premium Contact 2. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Novy81 odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    No i w środę Robert musi napykać km żeby dostać super licencję
  8. Novy81 odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    A mnie się wydaje że jeśli testy Roberta na Hungaroringu wyjdą pomyślnie to zastąpi Palmera wcześniej. Renault potrzebuje doświadczonego kierowcy, który na pewno pomoże w rozwoju nowej konstrukcji a zarazem przyciągnie sponsorów. To jest ostateczny test, tor jest kręty i jest odpowiedni żeby sprawdzić sprawność Roberta. Trzymam kciuki i już się nie mogę doczekać.
  9. Novy81 odpowiedział Toost na temat - Opel
    Witam. Od 3 tygodni jestem posiadaczem Astry J 1.4 NET z fabrycznym gazem. Autko z pakietem "upgrade" 2 i pakietem oświetleniowym. Jak na razie z autka jestem bardzo zadowolony jednak znalazłem pewne braki. Jak kolega wyżej brak schowka na okulary, niby pierdoła a strasznie tego brakuje ( w lacetti miałem ). Gdy pika sygnał niezapiętych pasów, nie ma dźwięków z czujników parkowania - dobrze że w porę to odkryłem , gdy poziom gazu jest niski na komputerze pojawia się odpowiedni komunikat, którego nie można wyłączyć, klocki fabryczne pylą niesamowicie Pozdrawiam
  10. Kolega zrobił ponad 600 km po dolewce oleju i zmianie softu, na razie nie widzi ubytków.
  11. Bo ten zwrot sam w sobie ciężko jakoś porównać jak nic w instalacji nie zmieniłeś, pobrali od Ciebie więcej zaliczki na CO, zima była kiepska i zwrot duży. Jak będę się kiedyś nudził to pozakładam stare termostaty i zrobię porównanie przy podobnych warunkach pogodowych. Licznik CO mam na klatce więc dokładność będzie. Moje zapiski comiesięcznego zużycia ( prowadzę od 2011 roku ) pokazują naprawdę dużą oszczędność w stosunku do tradycyjnych termostatów. Wnioskuję tym że zamiast 697 zwrotu, przy dobrej konfiguracji elektroników mógłbyś mieć sporo więcej.
  12. Rozumiem że masz swój niezależny licznik CO ?
  13. Chyba będzie ciężko znaleźć taki adapter w sklepie stacjonarnym, na allegro widzę że są
  14. Novy81 odpowiedział grzes25 na temat - Zrób to sam
    Jak 2 bar masz na naczyniu to będzie się ono napełniało dopiero po przekroczeniu tej wartości, dlatego ciśnienie podskoczyło Ci w okolice 2 bar ( 1,9 ). Czym jest pompowane to nie wiem, ja zawsze używam kompresora.
  15. Novy81 odpowiedział grzes25 na temat - Zrób to sam
    Spróbowałbym dać 1,3 na balon i napełnić do 1,5 wodą. Mogą być małe korekty, gdyż manometr którym sprawdzisz naczynie może niestety być inaczej wyskalowany niż ten na piecu. Dlatego podczas napełniania instalacji wodą patrząc na manometr pieca powinieneś wyczuć moment w którym naczynie zaczyna się napełniać. Odpowietrz układ.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.