-
OSRAM Żarówki H7 Night Breaker Laser +150% Next
Phillips Racing Vision +150% Mam teraz od czerwca, fajnie świecą RIng Xenon ultima +120% Miałem poprzednio, wytrzymały rok i 4 miesiące, bardzo dobra żarówka Osram Night Breaker Unlimited miałem w poprzednim aucie, bardzo dobra żarówka
-
1.2 DIG-T - bierze olej
Odgrzebuję temat Jak spalanie oleju na nowym silniku? Kolega zapomniał sprawdzać oleju przez ok 3 miesiące ( żony autko ) a gdy już to zrobił okazało się że bagnet suchy. Po dolaniu 2 litrów oleju stan na bagnecie ciutkę powyżej minimum....
-
Nokian WR D3/4 - konkurencja
Potwierdzam. Te kormorany to najgorszy twór jaki mógł powstać. Pozbyłem się rocznych ( kupiłem z autem ) bo na mokrym tragedia. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nokian WR D3/4 - konkurencja
Ja wytestowałem Nokiany WRD4 i jak narazie są rewelacyjne a to tego ciche. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nokian WR D3/4 - konkurencja
Chyba te typy tak mają... choć Continental jest dla mnie super oponą to letnich raczej nie kupię. W opisie moich jest 71dB a Nokian 69dB. Głośność tych opon tak mnie irytuje że zastanawiam się nad ich sprzedażą... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nokian WR D3/4 - konkurencja
Założyłem właśnie WRD4. Na tą chwilę za dużo o nich nie napiszę bo za mało czasu ninęło ale najlepsze jest to że są dużo cichsze od moich letnich Continentali Premium Contact 2. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Kubica na tory!
No i w środę Robert musi napykać km żeby dostać super licencję
-
Kubica na tory!
A mnie się wydaje że jeśli testy Roberta na Hungaroringu wyjdą pomyślnie to zastąpi Palmera wcześniej. Renault potrzebuje doświadczonego kierowcy, który na pewno pomoże w rozwoju nowej konstrukcji a zarazem przyciągnie sponsorów. To jest ostateczny test, tor jest kręty i jest odpowiedni żeby sprawdzić sprawność Roberta. Trzymam kciuki i już się nie mogę doczekać.
-
Wątek powitalno-pożegnalny
Witam. Od 3 tygodni jestem posiadaczem Astry J 1.4 NET z fabrycznym gazem. Autko z pakietem "upgrade" 2 i pakietem oświetleniowym. Jak na razie z autka jestem bardzo zadowolony jednak znalazłem pewne braki. Jak kolega wyżej brak schowka na okulary, niby pierdoła a strasznie tego brakuje ( w lacetti miałem ). Gdy pika sygnał niezapiętych pasów, nie ma dźwięków z czujników parkowania - dobrze że w porę to odkryłem , gdy poziom gazu jest niski na komputerze pojawia się odpowiedni komunikat, którego nie można wyłączyć, klocki fabryczne pylą niesamowicie Pozdrawiam
-
1.2 DIG-T - bierze olej
Kolega zrobił ponad 600 km po dolewce oleju i zmianie softu, na razie nie widzi ubytków.
-
Głowice do kaloryferów używa ktoś jakiś cyfrowych ?
Bo ten zwrot sam w sobie ciężko jakoś porównać jak nic w instalacji nie zmieniłeś, pobrali od Ciebie więcej zaliczki na CO, zima była kiepska i zwrot duży. Jak będę się kiedyś nudził to pozakładam stare termostaty i zrobię porównanie przy podobnych warunkach pogodowych. Licznik CO mam na klatce więc dokładność będzie. Moje zapiski comiesięcznego zużycia ( prowadzę od 2011 roku ) pokazują naprawdę dużą oszczędność w stosunku do tradycyjnych termostatów. Wnioskuję tym że zamiast 697 zwrotu, przy dobrej konfiguracji elektroników mógłbyś mieć sporo więcej.
-
Głowice do kaloryferów używa ktoś jakiś cyfrowych ?
Rozumiem że masz swój niezależny licznik CO ?
-
Głowice do kaloryferów używa ktoś jakiś cyfrowych ?
Chyba będzie ciężko znaleźć taki adapter w sklepie stacjonarnym, na allegro widzę że są
-
Naczynie przeponowe?
Jak 2 bar masz na naczyniu to będzie się ono napełniało dopiero po przekroczeniu tej wartości, dlatego ciśnienie podskoczyło Ci w okolice 2 bar ( 1,9 ). Czym jest pompowane to nie wiem, ja zawsze używam kompresora.
-
Naczynie przeponowe?
Spróbowałbym dać 1,3 na balon i napełnić do 1,5 wodą. Mogą być małe korekty, gdyż manometr którym sprawdzisz naczynie może niestety być inaczej wyskalowany niż ten na piecu. Dlatego podczas napełniania instalacji wodą patrząc na manometr pieca powinieneś wyczuć moment w którym naczynie zaczyna się napełniać. Odpowietrz układ.