Skocz do zawartości

Aparat Zapłonowy - regeneracja


Furmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie miałeś objawy? U mnie raaczej na 100% aparat frown.gif. Na testerze pokazało błąd 01 czyli zapłon, szarpie i zamula się coraz bardziej. Rozrząd mam prawie nowy 18 tysiaków na nim przejechane.

Czemu uważasz, że lepiej regenerować?

Pozdr,

Furman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie miałeś objawy? U mnie raaczej na 100% aparat .

Jade, zgaslo i nie odpalilo.

Na testerze

> pokazało błąd 01 czyli zapłon, szarpie i zamula się coraz

> bardziej.

Mi tez 01 chlupniczy tester pokazal zeby.GIF

Rozrząd mam prawie nowy 18 tysiaków na nim

> przejechane.

Kaowe paski JC auto wytrzymuja 50 kkm, wiem bo sam terstowalem. grinser006.gif Generalnie przydaloby sie sprawdzic aparacik u ogos obytego w temacie.

> Czemu uważasz, że lepiej regenerować?

Bo uzywany aparat bedzie mial 10 lat i ze 200 kkm i jak sama nazwa wskazuje bedzie w jakims stopniu zuzyty. Generalnie w aparatach zaplonowych mazdy lubia sie psuc moduly. Sa ludzie ktorzy to naprawiaja. Z reszta psujacych sie gratow nie ma problemow. Jakbys chcial zrobic aparat zaplonowy na igle to bys zaplacil ~ 700 zl. Biorac pod uwage ze nowy kosztuje 2700, a uzywane dzialajace 300~ 700 wolalbym zaplacic 700 za regeneracje starego i miec spoko na dlugo.

Jak podejrzewalem ze mi sie az zepsol to mialem plan zeby kupic uzywke za 300 zl a stary oddac do regeneracji.

Generalnie polecam forum uzytkownikow mazdy forum.mazdaspeed.pl - nie jest tak fajne jak ak ale szukajka jest dobra smile.gif

> Pozdr,

> Furman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie Jaksa zdiagnozował, że to apratat Mazdaspeed znam i czytam

> regularnie. Chciałem spróbować coś innego jak by co to mam

> namiar na taniego gościa z częściami z anglików

Spoko.

Po zastanwieniu sie nad problemem dochodze do wniosku ze powinienes kupic uzywany aparat zaplonowy. Bo tak w sumie kompletna regeneracja kosztuje tyle co dwa uzywane. Zreszta wydatek w okolicach 400zl jest łagodniejszy niz 700 zl i np tygodniowy brak auta. Zreszta jak kupisz sobie drugi az to zawsze stary mozna zregenerowac jak kaski sie nazbiera. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.