Skocz do zawartości

Zagadka


Lukasz_NII

Rekomendowane odpowiedzi

już nie "googlam" bo .... zlosnik2.gif takie "krzaczki" mi sieeem wyswietliły:

A‹~zC[‹ŹCł@’nćF¤’m

A‹~zC[‹‚PŽžŠÔ‘¬ŤUŹCł•‘SŤ‘‘î”z‘¬ŤUŹCłB‘î”zŹCłŚä——p‚Ě‚¨‹q—l‚ÉIŠWi‹Ť«•ďLbg–ł—ż”z‘—BŤ«•ďLbg‚É“ü‚ę‚ÄŚä‘—‚艺‚ł‚˘BŹ‚W‚O‚O‚O`@2003/06/10(Tue)12:24 [ŹCłEŤíŹś]

--------------------------------------------------------------------------------

vŤJjbN‚Ş‚¨“š‚¦‚µ‚Ü‚·IoCN‘Š’kŽş@’nćF•şŚÉ

oCN‚ÉŠÖ‚·‚é”Y‚Ý‚âg‰u‹A‚Č‚ń‚Ĺ‚ŕ‹CŚy‚ÉŹ‘‚«Ťž‚ń‚Ĺ‚­‚ľ‚ł‚˘BŽdŽ–‚ĚŤ‡ŠÔ‚Ĺ‚·‚Ş‚«‚ż‚ń‚Ć‚¨“š‚¦‚µ‚Ü‚·B‚ŕ‚ż‚ë‚ń–ł—żI@2000/05/17(Wed)10:12 [ŹCłEŤíŹś]

--------------------------------------------------------------------------------

oCN‚̆[UŽÔŚź@’nćF‘ĺŤă

‘ĺŤă—¤‰^Žx‹Ç‚ł̆[UŽÔŚźA‘ĺŚ^2—Ö‚Ě–Ć‹–Žć“ľ‹L^A“ei“X‚Ů‚©ŹĐ‰î@2001/09/19(Wed)23:45 [ŹCłEŤíŹś]

--------------------------------------------------------------------------------

ŠiŔoCNŽÔŚź‘ăŤsBŽÔŚź‘ăŤs‚ĚvŤtFbV‡i‹‚o‚`‚sT[rXB39800‰~‚ĹŠó–]‚̏ꏊ‚Ü‚ĹoCN‚đř‚«Žć‚č‚ÉŤs‚«AŽÔŚź‚đŽć“ľA”[ŽÔ‚µ‚Ü‚·B’nć‚ÍŠÖ“Ś‚Ĺ‚·B@’nćF“Ś‹ž

ŠiŔoCNŽÔŚź‘ăŤsBŽÔŚź‘ăŤs‚ĚvŤtFbV‡i‹‚o‚`‚sT[rXB39800‰~‚ĹŠó–]‚̏ꏊ‚Ü‚ĹoCN‚đř‚«Žć‚č‚ÉŤs‚«AŽÔŚź‚đŽć“ľA”[ŽÔ‚µ‚Ü‚·B’nć‚ÍŠÖ“Ś‚Ĺ‚·B@2003/05/08(Thu)13:29 [ŹCłEŤíŹś]

--------------------------------------------------------------------------------

I[goC‚ĚŽ–‚Ȃ牽‚Ĺ‚ŕIJX^€AbLAA‹}Cg@’nćFŤé‹Ę

I[goC‚ĚJX^€A®”őAA‹}CgAbLAT“hu‰XgA‰˝‚Ĺ‚ŕI‚m‚bů”ŐA}Vj“O—L‚č@2001/01/13(Sat)14:54 [ŹCłEŤíŹś]

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "sex machines" ?? eee czy jakoś tak ... nie nie to nie ta bajka - hi

> hi "yapan motorcycles" wlepałem ... A tak powaznie to co to za

> firma - Wiesz ??

nie wiem, mechanik mi zadał pytaie i kumplom i nikt nie wiedział frown.gifconfused.gif szukam odpowiedzi ... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Pytanie o piątą firmę zajmującą sie motocyklami z Japonii.

> Dodam że:

> 1. Honda

> 2. Yamaha

> 3. Kawasaki

> 4. Suzuki

> 5. ???

> zgadywac panie i panowie

firma coprawda nie z japonii ale kitajce sie nia zajmuja zlosnik.gif

KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.