-
ankieta kącikowa - o nas, dla nas
- Yamaha WR 125 X
musi być 125 ?? wr to wyczynowy sprzęt na trasie szybko go zabijesz co prawda zabawa będzie fajna ale tylko na dojazdy to bym szukał czegoś bardziej turystycznego chyba yamaha ma xt- Ratunku...
wystaw z jakąś kosmiczną ceną a jak ktoś zadzwoni to opisz jaki to straszny szrot- Kto na czym jezdzi, czyli ujawniamy sie
hehe bywało i tak- Kto na czym jezdzi, czyli ujawniamy sie
nie ma KTM- [KzAK] Wysoki, tani, prosty
jest jeszcze ktm od lc4 w górę- [KzAK] Wysoki, tani, prosty
bmw gs- tu będe was katował
dawno nic nie było to zapodaje coś z moich okolic- 111 megawatt
zapomniałeś napisać że nasz Łukasz Kurowski wygrał kwalifikacje a w wyścigu był 6- Nowe/ stare moto.
to trzeba było jakiejś lc4 szukać- Nowe/ stare moto.
no i pięknie zastepny zarażony- Lewa w górę - pozdrawiacie innych 2oo?
oni jadą w miare spokojnie i maja czas na pozdrawianie- tu będe was katował
taka zajawka na lato potrafią tak wasze ścigacze i armatury ??- tu będe was katował
i jeszcze jeden tym razem zawodnik z absolutnie czołówki światowej o którym wcale sie nie mówi http://www.redbull.com/us/en/motorsports/offroad/stories/1331677101428/pov-of-taddy-blazusiak-at-red-bull-111-megawatt- tu będe was katował
kolejny z serii - Yamaha WR 125 X
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.