Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kovic

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Kovic odpowiedział bielaPL na temat - Kącik Motocyklowy
    Ostatnio jestem cięty na SV. Typ na osiedlu obok ma litra, wyciął wydechy, końcówki Dominatora i terroryzuje osiedle. https://photos.app.goo.gl/8VKmKYR1aQxWfjUN8
  2. Tak. Z homologacją.
  3. Michelin Anakee Wild. Spoko kompromis pomiędzy asfaltem a piachem. Następne pewnie będą Mitasy XT lub XT + ale w wersji Dakar. Seryjne w piachu są bardzo słabe a w błocie to dramat. Oczywiście nie muszę pisać że w piasku to technika najważniejsza...
  4. 125? Pod blokiem taki identyko i wygląda całkiem fajnie. Można się już fajnie pobawić
  5. Ech... wiosna... Dopiero jakieś 2200 km nawinięte.
  6. Oooo. Znam tą zieloną z FB.
  7. Kovic odpowiedział andy7 na temat - Kącik Motocyklowy
    Kurła... właśnie po tym widać starość, mój pierwszy motocykl DR650 wsadziłem puchę która darła się w niebogłosy... . KTMy kupowałem a akcesoryjnymi bodajże Leo Vinci czy jakoś tak, gadały basowo, fajnie. Kawę miałem na przerobionym wydechu ( zamiast dwóch końcówek jedna jak wiadro) i tak dalej, i tak dalej. Teraz mam ori w CF i jest dla mnie głośny starość nie radość. Ew. zmieniłbym na coś cichszego - ale bardziej basowego - chrapliwego i po pierwsze lżejszego. Oryginał 3800 gram.
  8. Był mocno rozważany, jednak singiel, awaryjność i brak dostępu do wersji R go przekreśliły. Ogólnie jak ktoś ma zamiar mocno przeważać teren to KTM będzie super, tym bardziej że go softwarowo poprawili. Brałem jeszcze pod uwagę BMW F450 GS, Kawasaki KLE500 czy Suzuki DR-Z400. Ale obiektywnie paradoksalnie wygrało CF Moto.
  9. Dlatego CF jest w garażu Myślałem jeszcze poważnie o T7 - ale pobujałem sobie motocykl na boki i to jest masakra z tą wysokością środka ciężkości.
  10. Ja szukałem coś takiego 50/50 teren asfalt. Mało tego w rynku jest za rozsądne pieniądze. Takich jak ta mortadella jest dużo fajnych sprzętów.
  11. Przejechałem na razie 100 km Jestem zadowolony jak na wydanie 25kzł Wolałbym R12G/S... ale za kasę za niego można mieć 4 CFki... Napęd będzie oryginał - ma to być szwenduro które będzie się poruszać z małymi prędkościami. Masę czuć, ale jest świetnie rozłożona, gdyby było z 20 kilo lżej było by idealnie. Musiałbym swoją sprawdzić, ale dołożyłem gmole z ciężkich rzeczy, ale za to zmieniłem akumulator na LiFePO4 - więc wyjdzie koło zera. Reszta akcesoriów to plastiki więć nie za dużo masy dodałem. Z korozją czy innymi tematami - nie mam pojęcia jak będzie. Chciałbym moto z silnikiem z wściekłością singla, kulturą pracy V4, skokiem zawieszenia lekkiego enduro ale miękkością najlepszych zawiasów Showa, wagą 120 kilo, super ochroną przed wiatrem ale także wytrzymałością terenową.... i aby kosztowało do 30 kzł. Długo szukałem 😄
  12. Taką mam właśnie nadzieję
  13. Jak widać nie było jeszcze śniegu, teraz u mnie z 40 cm leży Dodatkowo męka bo przy docieraniu pierwsze 500 km wg. instrukcji do 4000 obrotów kręcić...
  14. Opiszę. Na razie ma wściekłe 100 km przebiegu
  15. Tym razem nówka sztuka z salonu Chińska bo Chińska ale nówka!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.