-
Mój SV650
Ostatnio jestem cięty na SV. Typ na osiedlu obok ma litra, wyciął wydechy, końcówki Dominatora i terroryzuje osiedle. https://photos.app.goo.gl/8VKmKYR1aQxWfjUN8
-
-
AK coś dzisiaj motocyklowało?
Tak. Z homologacją.
-
AK coś dzisiaj motocyklowało?
Michelin Anakee Wild. Spoko kompromis pomiędzy asfaltem a piachem. Następne pewnie będą Mitasy XT lub XT + ale w wersji Dakar. Seryjne w piachu są bardzo słabe a w błocie to dramat. Oczywiście nie muszę pisać że w piasku to technika najważniejsza...
-
PunTomas Radom GP ;)
125? Pod blokiem taki identyko i wygląda całkiem fajnie. Można się już fajnie pobawić
-
AK coś dzisiaj motocyklowało?
-
AK coś dzisiaj motocyklowało?
Oooo. Znam tą zieloną z FB.
-
Nowy motur !
Kurła... właśnie po tym widać starość, mój pierwszy motocykl DR650 wsadziłem puchę która darła się w niebogłosy... . KTMy kupowałem a akcesoryjnymi bodajże Leo Vinci czy jakoś tak, gadały basowo, fajnie. Kawę miałem na przerobionym wydechu ( zamiast dwóch końcówek jedna jak wiadro) i tak dalej, i tak dalej. Teraz mam ori w CF i jest dla mnie głośny starość nie radość. Ew. zmieniłbym na coś cichszego - ale bardziej basowego - chrapliwego i po pierwsze lżejszego. Oryginał 3800 gram.
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Był mocno rozważany, jednak singiel, awaryjność i brak dostępu do wersji R go przekreśliły. Ogólnie jak ktoś ma zamiar mocno przeważać teren to KTM będzie super, tym bardziej że go softwarowo poprawili. Brałem jeszcze pod uwagę BMW F450 GS, Kawasaki KLE500 czy Suzuki DR-Z400. Ale obiektywnie paradoksalnie wygrało CF Moto.
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Dlatego CF jest w garażu Myślałem jeszcze poważnie o T7 - ale pobujałem sobie motocykl na boki i to jest masakra z tą wysokością środka ciężkości.
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Ja szukałem coś takiego 50/50 teren asfalt. Mało tego w rynku jest za rozsądne pieniądze. Takich jak ta mortadella jest dużo fajnych sprzętów.
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Przejechałem na razie 100 km Jestem zadowolony jak na wydanie 25kzł Wolałbym R12G/S... ale za kasę za niego można mieć 4 CFki... Napęd będzie oryginał - ma to być szwenduro które będzie się poruszać z małymi prędkościami. Masę czuć, ale jest świetnie rozłożona, gdyby było z 20 kilo lżej było by idealnie. Musiałbym swoją sprawdzić, ale dołożyłem gmole z ciężkich rzeczy, ale za to zmieniłem akumulator na LiFePO4 - więc wyjdzie koło zera. Reszta akcesoriów to plastiki więć nie za dużo masy dodałem. Z korozją czy innymi tematami - nie mam pojęcia jak będzie. Chciałbym moto z silnikiem z wściekłością singla, kulturą pracy V4, skokiem zawieszenia lekkiego enduro ale miękkością najlepszych zawiasów Showa, wagą 120 kilo, super ochroną przed wiatrem ale także wytrzymałością terenową.... i aby kosztowało do 30 kzł. Długo szukałem 😄
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Taką mam właśnie nadzieję
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Jak widać nie było jeszcze śniegu, teraz u mnie z 40 cm leży Dodatkowo męka bo przy docieraniu pierwsze 500 km wg. instrukcji do 4000 obrotów kręcić...
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)
Opiszę. Na razie ma wściekłe 100 km przebiegu
-
Wróciłem po 8 latach przerwy ;)