Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

adam66

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Może Forek 2.0 XT?
  2. > oczywiście , co chwila mu to wytykam dla sportu ... > a ten niemca udaje ... Zupełnie tego nie rozumiem... przecież za samo podp... jest najwięcej punktów
  3. > a gdzie mogę iść napisać doniesienie że Prawo w Polsce jest do bani? Do Strasburgera
  4. > Nie chce mi się po raz, nie pamiętam już który, opisywać uzasadnienia pojego postępowania. Uzasadnienie nie ma tu żadnego znaczenia. Złamałeś przepisy to udaj się do najbliższego komisariatu opisz swoje wykroczenie i przyjmij mandat. Możesz załączyć film w ramach dokumentacji.
  5. adam66 odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Nie sądzę > Ten użytkownik to bajkopisarz. > HanYs I to ze sporym dorobkiem w tym zakresie
  6. adam66 odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > To czemu się przy takiej promocji kolejki nie ustawiają? Bo nie czytają autokącika i ogólnie to leszcze są...
  7. > Pewnie u Jay`a. A ta cena to również za 10 sztuk. Za 10 lat
  8. > Dostałyby oba. Jeśli spełnia E4 to dostanie plakietkę. Racja, Euro3 z DPFem dostanie, a bez nie
  9. > Nie bardzo rozumiem twojej wypowiedzi. > Napisałem, że producent podaje normę spalin dla silnika 1.9 CDTI z filtrem DPF i bez filtra DPF > jako euro 4. Co nie zmienia faktu że za Odrą ten bez DPFa zielonej plakietki by nie dostał, a te z DPFem i owszem.
  10. > ja pisze o wycieczkowych!!! - wyobraz sobie ze wycieczki tez przyjezdzaja do miast!!!! Jeśli już faktycznie muszą wjechać do centrum to nie dostaną jakąś przepustkę... albo zbiorkomem z parkingu
  11. > a jak sobie wyobrazasz transport autokarowy bez diesli skoro 95% tych pojazdow w europie to diesle? Są autobusy na CNG, elektryczne, tramwaje, trolejbusy Mówimy tylko o centrach miast...
  12. Git! Jakby jeszcze kopciuchów zakazali to by było
  13. adam66 odpowiedział COffin na temat - Motokącik
    Są poszczególne (być może szczęśliwe) przypadki i jest statystyka.
  14. adam66 odpowiedział COffin na temat - Motokącik
    Wydatki na paliwo będą Twym ostatnim zmartwieniem, więc nie wiem po co sobie zawracać głowę
  15. > W Tribece kumpla spalanie 20-25 litrów w mieście, lekko mnie to deprymuje.... samo auto i silnik > genialne nie mam z kim pogadać o H6 w Outback-u, poza forum SIP oczywiście. 15 w mieście i > 10 w trasie jest do przeżycia.... Nie wiem jak w mieście ale w trasie spokojnie dasz radę zrobić okolice 10. Ten kolega ma Outbacka H6

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.