-
fajny* daily car dla dziewczyny
Może Forek 2.0 XT?
-
Pomóżcie znaleźć przyczepę.
> oczywiście , co chwila mu to wytykam dla sportu ... > a ten niemca udaje ... Zupełnie tego nie rozumiem... przecież za samo podp... jest najwięcej punktów
-
Pomóżcie znaleźć przyczepę.
> a gdzie mogę iść napisać doniesienie że Prawo w Polsce jest do bani? Do Strasburgera
-
Pomóżcie znaleźć przyczepę.
> Nie chce mi się po raz, nie pamiętam już który, opisywać uzasadnienia pojego postępowania. Uzasadnienie nie ma tu żadnego znaczenia. Złamałeś przepisy to udaj się do najbliższego komisariatu opisz swoje wykroczenie i przyjmij mandat. Możesz załączyć film w ramach dokumentacji.
-
Golf GTE, dlaczego nie?
> Nie sądzę > Ten użytkownik to bajkopisarz. > HanYs I to ze sporym dorobkiem w tym zakresie
-
Golf GTE, dlaczego nie?
> To czemu się przy takiej promocji kolejki nie ustawiają? Bo nie czytają autokącika i ogólnie to leszcze są...
-
Jaki nowy samochód segment D lub E
> Pewnie u Jay`a. A ta cena to również za 10 sztuk. Za 10 lat
-
Kolejny pomysl zeby Polacy kupowali nowe auta
> Dostałyby oba. Jeśli spełnia E4 to dostanie plakietkę. Racja, Euro3 z DPFem dostanie, a bez nie
-
Kolejny pomysl zeby Polacy kupowali nowe auta
> Nie bardzo rozumiem twojej wypowiedzi. > Napisałem, że producent podaje normę spalin dla silnika 1.9 CDTI z filtrem DPF i bez filtra DPF > jako euro 4. Co nie zmienia faktu że za Odrą ten bez DPFa zielonej plakietki by nie dostał, a te z DPFem i owszem.
-
Kolejny pomysl zeby Polacy kupowali nowe auta
> ja pisze o wycieczkowych!!! - wyobraz sobie ze wycieczki tez przyjezdzaja do miast!!!! Jeśli już faktycznie muszą wjechać do centrum to nie dostaną jakąś przepustkę... albo zbiorkomem z parkingu
-
Kolejny pomysl zeby Polacy kupowali nowe auta
> a jak sobie wyobrazasz transport autokarowy bez diesli skoro 95% tych pojazdow w europie to diesle? Są autobusy na CNG, elektryczne, tramwaje, trolejbusy Mówimy tylko o centrach miast...
-
Kolejny pomysl zeby Polacy kupowali nowe auta
Git! Jakby jeszcze kopciuchów zakazali to by było
-
ile pali m5 e60 k
Są poszczególne (być może szczęśliwe) przypadki i jest statystyka.
-
ile pali m5 e60 k
Wydatki na paliwo będą Twym ostatnim zmartwieniem, więc nie wiem po co sobie zawracać głowę
-
Prośba o podpowiedź - V70 vs XC 70 vs. Outback czy co?
> W Tribece kumpla spalanie 20-25 litrów w mieście, lekko mnie to deprymuje.... samo auto i silnik > genialne nie mam z kim pogadać o H6 w Outback-u, poza forum SIP oczywiście. 15 w mieście i > 10 w trasie jest do przeżycia.... Nie wiem jak w mieście ale w trasie spokojnie dasz radę zrobić okolice 10. Ten kolega ma Outbacka H6
adam66
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta