Skocz do zawartości

Wygłuszenie drzwi.....


Gość SYSTEM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SYSTEM

mam dzrwi wygłuszone matami bitumicznymi....

te od strony kierowcy są do wymiany

czy po wymianie drzwi i ponownym ich wygłuszeniu bedzie różnica w graniu prawej i lewej strony ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SYSTEM

teeeee spece......

jak tak to potraficie zjechać, że sony to szmelc, ale jak się człowiek pyta o wygłuszenie to nic.... nikt z was nie zmieniał wygłuszenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam dzrwi wygłuszone matami bitumicznymi....

> te od strony kierowcy są do wymiany

> czy po wymianie drzwi i ponownym ich wygłuszeniu bedzie różnica w

> graniu prawej i lewej strony ????

jeśli zrobisz podobny układ pionowy, czy poziomy oraz ilośc warst mat, to nie powinno być róznic, a sadze ze nie masz na yle wpawnego ucha zeby dostrzeć jakaś różnicę w tym ze jedna strona od drugiej gra inaczej.

Zeby to spawdzić musiałbyś skakać z fotela kierowcy na psażera i słucać, ale jak pisałem mija sie to z celem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wymianie lewych drzwi wytlumilem miekka mata a te po prawej zostaly na twardej(wtedy aqrat nie moglem dostac miekkiej) roznica jest jak sie trzaska drzwiami te z miekka wydaja ladniejszy odglos ale w muzyce raczej nie ma roznicy, jezeli sa tak samo szczelne to powinno grac tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.