Skocz do zawartości

Zegary nie dzialają zreszta kieerunki tak samo....help


Rekomendowane odpowiedzi

Nagle ni stad przestały mi migac kierunki, zegary na desce sa w polozeniu na 0 (predkosciomierz,obrotomierz,paliwo i temp) do tego nioe swieci lampa oswietlenia wnetrza. No i cos dziwnego jeszcze : w momecie przekrecenia kluczyka zwykle zapalaly sie kontrolki:aku eyc i w momencie rozruchu silnika gasly, teraz natomiast jak przekrecam i czarno, dopiero jak silnik rudsza zapala sie kontrolka aku. Ratujcie- co to ? zostawilem juz auto u elektryka-powiedzial ze przewody przy stacyjce splonely, dymu nie widzialem mad.gif

prosze o wypowiedzi - co to moze byc ? boje sie że ze mnie zedrze kase i wole cos wiedziec

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdzone...wszystkie ok poza tymi service bo ich po prostu nie

> mam....

masz ok.gif bodajże pierwszy i drugi od lewej strony w dolnym rzędzie...najniższym...patrząc na skrzynkę z bezpiecznikami, są rozrysowna, na klapce od bezpieczników....wystarczy wsadzić bodajże 15, albo 20 i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem u elektryka ......diagnoza=zwarcie w stacyjce, koszt 120 pln+robota, przepalone styki, przewody. Przekaznik zespolony do wywalenia, cale szczescie dostalem od znajomego ostatnio drugi egzemplarz wiec moze sie uda przeszczepic a jak nie to musze kupic. Elekktryk ma do zalatwienia za 200, duzo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.