Skocz do zawartości

aisan zbyt bogata mieszanka


adulek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam prośbe żęby pokazać mi na fotce gaznika śrubke regulacji ilosci paliwa-zbyt duzo podaje mi wachy i się dusi i gasnie (tylko na ssaniu i jak jest zimny)- jak dysponujecie leprzą foto aisana to auper

post-46555-14352485125879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> mam prośbe żęby pokazać mi na fotce gaznika śrubke regulacji ilosci

> paliwa-zbyt duzo podaje mi wachy i się dusi i gasnie (tylko na

> ssaniu i jak jest zimny)- jak dysponujecie leprzą foto aisana to

> auper

Po pierwsze: prędzej pogorszysz niż poprawisz.... to jest aisan i on zawsze robi na złość zeby.GIFzeby.GIF

Po drugie, w twoim wypadku nie kręciłbym śrubką od regulacji składu mieszanki, bo mówisz, że problem jest tylko na ssaniu.

Po trzecie: po co wstawiasz fote jak i tak na niej widać tylko jakieś artystyczne bochomazy

Po czwarte: Po co zakładasz drugi wątek na ten sam temat w tym samym dziale chwile po założeniu pierwszego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze: prędzej pogorszysz niż poprawisz.... to jest aisan i on

> zawsze robi na złość

> Po drugie, w twoim wypadku nie kręciłbym śrubką od regulacji składu

> mieszanki, bo mówisz, że problem jest tylko na ssaniu.

> Po trzecie: po co wstawiasz fote jak i tak na niej widać tylko jakieś

> artystyczne bochomazy

> Po czwarte: Po co zakładasz drugi wątek na ten sam temat w tym samym

> dziale chwile po założeniu pierwszego???

---------------------------------------------------

sciebie to bezkitu głowa!!!szkoda że nie taka mądra

gaznik aisan nie jest taki zły tylko trzeba fachury do niego .......(masz leprzą fotke to zapodaj anie tu mi mędrkujesz jak chłopaki z ASO 270751858-jezyk.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ---------------------------------------------------

> sciebie to bezkitu głowa!!!szkoda że nie taka mądra

> gaznik aisan nie jest taki zły tylko trzeba fachury do niego

> .......(masz leprzą fotke to zapodaj anie tu mi mędrkujesz jak

> chłopaki z ASO

> pozdrawiam

Mlody nie pyskuj grinser006.gif

aisan ma to do siebie ze potrzeba naprawde dobrego specjalisty zeby to wyregolowac

i tak wogole to napisz ile pali bo od tego trzeba zaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ---------------------------------------------------

> sciebie to bezkitu głowa!!!szkoda że nie taka mądra

bardziej mądra niż Ci się wydaje

> gaznik aisan nie jest taki zły tylko trzeba fachury do niego

no właśnie, trza fachury. A wnioskując po Twoim pytaniu, Ty się do tych fachur od aisanów nie zaliczasz (bez urazy oczywiście)

Chciałem Cię ustrzec przed kłopotami, ale skoro chcesz tak usilnie spróbować własnych sił, to niżej masz to o co prosiłeś.

> .......(masz leprzą fotke to zapodaj anie tu mi mędrkujesz jak

> chłopaki z ASO

ano właśnie specjalnie dla Ciebie zrobiłem zeby.GIF Proszę: 07ef3d8555261e43m.jpg

poza tym, polecam skorzystać z możliwości wyszukiwarki. Temat ten był dość często poruszany jak i również temat o "nie trzymaniu" wolnych obrotów oraz o falujących obrotach - z którymi zapewne za niedługo będziesz się zmagał.

> pozdrawiam

również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapoznaj sie: [LiNK]

link dobry ale mi to nie potrzebne mam psyche "komandosa z operacjii pustynna burza"-a skoro gosciu nie zna odpowiedzi na pytanie to niech lepiej milczy(zreszta na temat aisana mało kto się moze wypowiedzieć(co widać po odpowiedziach)

> a tak z ciekawosci: skad wiesz, ze mieszanka za bogata?

-nie spala paliwa dusi się świece mam czarne jak węgiel,śmierdzi paliwem dopiero jak silnik się nagrzeje to jest ok

-kto to widzi potwierdza to(szkoda że nie ma fachury od regulacjii)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardziej mądra niż Ci się wydaje

> no właśnie, trza fachury. A wnioskując po Twoim pytaniu, Ty się do

> tych fachur od aisanów nie zaliczasz (bez urazy oczywiście)

> Chciałem Cię ustrzec przed kłopotami, ale skoro chcesz tak usilnie

> spróbować własnych sił, to niżej masz to o co prosiłeś.

> ano właśnie specjalnie dla Ciebie zrobiłem Proszę:

> poza tym, polecam skorzystać z możliwości wyszukiwarki. Temat ten był

> dość często poruszany jak i również temat o "nie trzymaniu"

> wolnych obrotów oraz o falujących obrotach - z którymi zapewne

> za niedługo będziesz się zmagał.

> również

------------------------------

i oto mi chodziło dziękuje za fotke(ja nie znam się na gaznikach i na wielu rzeczach także)zresztą nikt w serwisie w 3 miescie nie jest wstanie mi pomóc("kup sobie 900 sportinga lub seja takie są odpowiedzi ASO")ale jezde cc i się cały czas ucze a wprzeglądarce są rysunki z ksiązki "fiat cc"i nie wiele mi one mówią. pozdrawlaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowisz ze nikt ci nie pomoże w 3 city to sie mylisz trzeba tylko poszukac.Mam znajomego ktory robił asiana u kolesia i chodzil idealnie.Wiec jednak jest miejsce jakies a sam sie nie baw bo tez sie bawiliśmy i na nic to się zdało tylko gorzej było smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege smile.gif dawno mnie tu nie było i dzieją się tu straszne rzeczy odnośnie aisana... jeżeli nie wiesz jak się zabrać za aisana to naprawde nie rób tego bo możesz nie odjechać z miejsca... regulacja składu mieszanki w przypadku aisana nic nie da jeżeli temperatura otoczenia a tym samym silnika bedzie wyższa niż 15st a to z tego powodu że aisan jest w pół gaźnikiem a w drugiej połowie systemem działającym podobnie jak monowtrysk. A wiec jeżeli silnik przekroczy 15st C to skłądem mieszanki paliwo-powietrze regulije komp na podstawie informacji o prędkości obrotowej silnika, sygnału z sondy lambda i czujnika otwarcia przepustnicy oraz czujnika obciążenia silnika. Jeżeli pozostałe elementy są sprawne (te które wymieniłem) to dopiero wtedy zaczyna siępróbować gmerać przy skłądzie mieszanki ale nie wcześniej puki na dworze nie bedzie chłodniej jak 15st. Jeżlei natomiast dusi ci się przy starcie na zimnym i letnim silniku to poprostu zlikwiduj weżyk który idzie do zbiornika powietrza dodatkowego (poprostu go zaślep jak najbliżej gaźnika). Sprawdz również czy wszystkie wężyki co idą od i do krokowca są całę bez przetarć i sękań. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mała prośbę, znacie może na śląsku jakiegos speca który umie porządnie wyregulowac gaźnik aisana?? jak zobaczyłem te cuda w silniku to mi kopara opadła. sam mam tico a teraz właśnie zabrałem sie za naprawe cieniaka mojej szwagierki i jak zobaczyłem ten "cudowny " gaxnik to mi sie odechciało i szukam jakiegoś DOBREGO magika na śląsku, bo jak ostatnio patrze to mam wrażenie że ci dobrzy juz dawno wyjuechali, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.