- automat A 132L
-
automat A 132L
Hej czy to normalne, jak przełączam przy zimnym silniku z R na D słychać skrzypniecie (jakby starej szafy)potem po około minucie jak chodzi auto już nie wydaje dzwieków .Olej wymieniłem jest tak samo.
-
latający wajcha zmiany biegów
jeden drążek chodzi prawa lewa,drugi ok
-
latający wajcha zmiany biegów
Witam kupiłem zestaw naprawczy za 20 zł do cc 700 wymienili i jest gorzej niż było. Co robić? pozdrawiam
-
Regulacja świateł przez Diagnoste obowiązek czy dobra wola?
lewy jest ok a wprawym połamane są zaczepy i leży na zderzaku,nie da się obniżyć lewej lampy
-
Regulacja świateł przez Diagnoste obowiązek czy dobra wola?
Witam Byłem na przeglądzie starletką i lewy reflektor świeci za wysoko(diagnosta stwiedził),ale nie wyreguluje bo na badaniu nie może. Mówie,że zapłace tylko żeby wyregulował,a on że nie! To gdzie mam wyregulować te lampy?pytam go- w warsztacie,tylko jaki warsztat ma sprzęt do sprawdzenia świateł? Pozdrawiam a.m
-
Spadające obroty przy hamowaniu+wylatujące paliwo korkiem
Witajcie CC 700- przy nagłym hamowaniu obroty silnika spadają prawie do zera? przewód gumowy serwo kolektor wymieniłem. Jak puszczę hamulec obroty silnika wracają i jest normalnie,na luzie jak w cisne hebel to też obroty spadają,ale bardzo mało. Ma ktoś z was pomysł,co jest przyczyną? Druga sprawa z którą już jeżdze długo, jak jest słonecznie podnosi mi się poziom paliwa i benzyna kapie mi po burcie, przez korek.Przekładałem kiedyś zawór odpowietrzenia ten bliżej wlewu,nic nie dało. pozdrawiam
-
[sc] wymiana tylnej belki zawieszenia
witay i belka bez problemu pasuje? Mierzyłem kiedyś na podnośniku belke w seju i była różnica nie wielka ale była i zamówiłem od cc. pozdrawiam
-
[sc] wymiana tylnej belki zawieszenia
hej Belki nie są identyczne mają inny rozstaw śrub-sprawdzałem bo wymieniałem belkę w cc,śruby ok bez problemu odkręciłem.
-
cc 700 wałek rozrządu
ok dzięki wałek mam fabryczny pozdrawiam
-
cc 700 wałek rozrządu
hej czy przy wymianie wałka rozrządu wskazane jest wymienić pompę oleju?Czy ktoś z was wymieniał wałek rozrządu i jak z trwałością tego wałka?"mechanicy" rozrząd chcą wymienić ale wałka już nie-o co chodzi? pozdrawiam
-
Czy z użyty wałek rozrządu wpływa na z użycie paliwa?
dziękuje
-
Czy z użyty wałek rozrządu wpływa na z użycie paliwa?
hejka Czy możliwe ,że wałek się wytarł i więcej pali wachy?
-
Cinquecento 700 - dławienie
posprawdzaj wszystkie przewody czy są całe- ja miałem podobnie i był walnięty jeden przewód i jeździć się nie dało
-
walek rozrządu w 700
> Silnik grzechocze tzn zawory klepią U mnie nic nie grzechocze przebieg 173000km,a ponoć ok.150000km padają te wałki? pozdrawiam