Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

adulek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. adulek odpowiedział adulek na temat - Motokącik
    ok tak jak powinno być
  2. Hej czy to normalne, jak przełączam przy zimnym silniku z R na D słychać skrzypniecie (jakby starej szafy)potem po około minucie jak chodzi auto już nie wydaje dzwieków .Olej wymieniłem jest tak samo.
  3. jeden drążek chodzi prawa lewa,drugi ok
  4. Witam kupiłem zestaw naprawczy za 20 zł do cc 700 wymienili i jest gorzej niż było. Co robić? pozdrawiam
  5. lewy jest ok a wprawym połamane są zaczepy i leży na zderzaku,nie da się obniżyć lewej lampy
  6. Witam Byłem na przeglądzie starletką i lewy reflektor świeci za wysoko(diagnosta stwiedził),ale nie wyreguluje bo na badaniu nie może. Mówie,że zapłace tylko żeby wyregulował,a on że nie! To gdzie mam wyregulować te lampy?pytam go- w warsztacie,tylko jaki warsztat ma sprzęt do sprawdzenia świateł? Pozdrawiam a.m
  7. Witajcie CC 700- przy nagłym hamowaniu obroty silnika spadają prawie do zera? przewód gumowy serwo kolektor wymieniłem. Jak puszczę hamulec obroty silnika wracają i jest normalnie,na luzie jak w cisne hebel to też obroty spadają,ale bardzo mało. Ma ktoś z was pomysł,co jest przyczyną? Druga sprawa z którą już jeżdze długo, jak jest słonecznie podnosi mi się poziom paliwa i benzyna kapie mi po burcie, przez korek.Przekładałem kiedyś zawór odpowietrzenia ten bliżej wlewu,nic nie dało. pozdrawiam
  8. witay i belka bez problemu pasuje? Mierzyłem kiedyś na podnośniku belke w seju i była różnica nie wielka ale była i zamówiłem od cc. pozdrawiam
  9. hej Belki nie są identyczne mają inny rozstaw śrub-sprawdzałem bo wymieniałem belkę w cc,śruby ok bez problemu odkręciłem.
  10. adulek odpowiedział adulek na temat - Centomania
    ok dzięki wałek mam fabryczny pozdrawiam
  11. hej czy przy wymianie wałka rozrządu wskazane jest wymienić pompę oleju?Czy ktoś z was wymieniał wałek rozrządu i jak z trwałością tego wałka?"mechanicy" rozrząd chcą wymienić ale wałka już nie-o co chodzi? pozdrawiam
  12. hejka Czy możliwe ,że wałek się wytarł i więcej pali wachy?
  13. posprawdzaj wszystkie przewody czy są całe- ja miałem podobnie i był walnięty jeden przewód i jeździć się nie dało
  14. adulek odpowiedział adulek na temat - Centomania
    > Silnik grzechocze tzn zawory klepią U mnie nic nie grzechocze przebieg 173000km,a ponoć ok.150000km padają te wałki? pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.