Skocz do zawartości

silnik stilo do bravo


Rekomendowane odpowiedzi

witam

poraz kolejny sie nad tym zastanawiam, czy silnik od stilo bedzie pasowal do bravo ? znalazlem taki niedrogo i chcialbym podmianke zrobic, tylko czy nie napotkan na zbyt duze problemy ? chodz o silnik 1,6 moje bravo jest po FL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma totalnie inny osprzęt co powoduje masę kłopotów...

musiałbyś mieć całą wiązkę z komputerem a i tak nie wiem jak zgłaszanie usterek wygląda w takim silniku jak marchewa body compem została zastąpiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dol jest taki sam wiec jesli zalozysz dol od stilo a gore ta co masz to po klopiocie. mozesz tez pomyslec o kompletnym silniku i zostawic swoj osprzet. tak robia kolesie np z motorami 1,4 16V z GP jak wsadzaja do cc/sc caly silnik z grande i osprzet z 1,2 16V. porownaj glowice bo doly sa te same (wg mojego znajomego z aso)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dol jest taki sam wiec jesli zalozysz dol od stilo a gore ta co masz

> to po klopiocie. mozesz tez pomyslec o kompletnym silniku i

> zostawic swoj osprzet. tak robia kolesie np z motorami 1,4 16V z

> GP jak wsadzaja do cc/sc caly silnik z grande i osprzet z 1,2

> 16V. porownaj glowice bo doly sa te same (wg mojego znajomego z

> aso)

dol z przed FL i po FL (tu mowa o BBM) jest taki sam ?

kombinuje bo padl mi wlasnie dol, po rozgrzaniu pali mi sie kontrolka oleju, obroty wariuja i temp skacze frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dol z przed FL i po FL (tu mowa o BBM) jest taki sam ?

> kombinuje bo padl mi wlasnie dol, po rozgrzaniu pali mi sie kontrolka

> oleju, obroty wariuja i temp skacze

ja mowie po lifcie i stilo , nie pytalem przed liftem i po lifcie bo nie to miales w pierwszym poscie. ale patre mowi ze sa zupelnie inne to pewnie sa , tylko zastanawia mnie ze oba kolektory sawymienne bo sam mam wydech z poliftowego bravo 1,6 a ludze metalowy dolot sadza do po liftowego i jest git. jak kupowalem zawory wydechowe do maryski to nie bylo rozgraniczenia na roczniki . wiec nie wiem jak bardzo sie roznia silniki przed i po lifcie skoro glowice sa te same , ksiazki nie mam pod reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.