Skocz do zawartości

problem z pioneerem... ;/


boncky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam radio Pioneer DEH-424r z panelem do radia pioneer DEH-425 (panel pasuje w teori i w praktyce tylko zle wyswietla dane.. ) i gdy dzis podlaczalem radio po podloczeniu wlozylem cd posluchalem kilka utworow i chcialem posluchac radia,wyciagnelem plytke i byla cisza nawet syczenia w glosnikach... zaczolem ustawiac i nic... zero dzwieku... wlozylem plytke i tez kapa to samo..

wyswietlacz laduje utwor czas leci ale nie wychodzi dzwiek wszystko sie przelacza pokazuje ale nic nie leci... sprawdzialem glosniki i instalacje na innym radiu - dziala. Co to moze byc? czemu nie mam glosu ? pomocy slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo mam dodatkowe info dzis jak wracalem jechalem na wlaczonym radiu i po chwili wlaczylem sobie wycieraczki i wloczylo sie rowno radio i gralo:)) przez chwile... i znowu glos znikl... czyli radio i glosniki 100% sprawne gdzies mam jakies zwarcie na instalacji.Auto Opel astra 1, 92r co to najprawdopodobniej bedzie w opelkach ? bo slyszalem ze tak niejednemu sie dzialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.