Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

odpowietrzanie a reduktor gazu ...

Featured Replies

Napisano

a takie mam może durne pytanie ... zmieniam plyn chladzacy , odpowietrzam .. a reduktor i tak jest najwyżej . Odpowietrza sięgo jakoś czy sam się odpowietrzy przy standardowym odpowietrzaniu ??

Napisano

Tak wedlug mnie to masz go zle zalozonego tzn. nie powinien byc najwyzszym punktem bo niema odpowitrznika. Ale jesli wymienisz plyn i reduktor nie bedzie szie pokrywal szronem to jest ok.

Napisano
  • Autor

> Tak wedlug mnie to masz go zle zalozonego tzn. nie powinien byc

> najwyzszym punktem bo niema odpowitrznika. Ale jesli wymienisz

> plyn i reduktor nie bedzie szie pokrywal szronem to jest ok.

hmm na gazie sie nie znam za mocno ale z tylu aut co widzialem to zazwyczaj reduktor byl zalozony dosc wysoko .. conajmneij z poziomem nagrzewnicy ... to chyba sie przeniose z pytaniem na kacik gazowy ...

Napisano

ja mam u siebie napewno nizej od najwyzszego punktu ukladu i zadnych problemow z odpowietrzeniem

Napisano
  • Autor

> ja mam u siebie napewno nizej od najwyzszego punktu ukladu i zadnych

> problemow z odpowietrzeniem

ja nie wiem jak jest u mnie bo auto kupilem z instalacja i jeszcze nie zmienialem plynu ... zobaczymy ... najwyzej sie waz odkreci i tyle myslalem ze moze w reduktorze jest jakis odpowietrznik czy cos ..

Napisano

Zapytaj kolege YABOLL z kacika punto to szpec od gazu......wiem bo znam osobiscie.....i polecam....pozdro

Napisano

> a takie mam może durne pytanie ... zmieniam plyn chladzacy ,

> odpowietrzam .. a reduktor i tak jest najwyżej . Odpowietrza

> sięgo jakoś czy sam się odpowietrzy przy standardowym

> odpowietrzaniu ??

Zrob tak odpowietrz układnormalnie tak jak sie odpowietrza a jezeli bedzie dalej zapowietrzony zrob tak: na reduktorze sa 2 weze od płynu chłodzacego jednym płyn wlatuje do reduktora a drugim wylatuje wiec odkrec ten ktorym wylatuje i czekaj az zacznie ciagle leciec płyn jak bedzie lecial ciagle załoz wezyk zakrec odpowietrz jeszcze raz układ i bedzie ok

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.