Skocz do zawartości

mitsu lancer wasze opinie spostrzezenia


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

> lancerek

> wyglada ladnie, heh i tyle co mozecie powiedziec o tym autku

> patrzac na fotki?

Oczywiście autem jeździła kobieta i niepaląca. Trafiają się jeszcze starsi panowie, ale to raczej w droższych bryczkach wink.gif A tak na poważnie to ładny jest wink.gif Tylko chyba motorek mało ma koników hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dodam, że motorek dziwnie czysto wygląda, ale to może tylko tak na

> fotce wygląda.

no kobieta kobieta wink.gif heheh wazne nie wazne akurat takie gadki to po mnie splywaja... no motorek czysty, poprostu czlowiek go przytargal i dal do podpicowania przeciez widac ze lakier sie swieci szybki czyste felga tez wnetrze tez troche ktos poswiecil pracy zeby autko zachecalo do podejscia obejrzenia to i silnikowi sie dostalo wcale to nie oznacza ze cos ukrywa poprostu chcial uatrakcyjnic towar sam bym tak zrobil ok.gif

Co do silniczka patrzylem za 1,5 czy 1,6 ale ich nie ma w zasadzie . Ten 1,3 i 75KM mi straczy od paru dni dosiadam ojcowego 68 konnego golfiarza w ropie bez gwizdka i jak dla mnie jest wystarczajaco predki ok.gif

Tylko jak bym sie na niego zdecydowal to jak go przytargac przez pol polski kiedy ma tablice z zoltym paskiem i to jeszcze po dacie jak to rozwiazac bo laweta to troche droga oslabiony.gif

20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym silnikiem to może różnie być. Ja dbam o swoje auto i nigdy nie udałoby mi się doprowadzić go do takiego błysku. Ale jak to bywa na oko to chłop w szpitalu umarł biglaugh.gif Trza posłuchać i dać mu popalić, może uroni krople hmm.gif

Może niech obecny właściciel zrobi formalności na nasze blachy a ty mu kaske zwrócisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym silnikiem to może różnie być. Ja dbam o swoje auto i nigdy nie

> udałoby mi się doprowadzić go do takiego błysku. Ale jak to bywa

> na oko to chłop w szpitalu umarł Trza posłuchać i dać mu

> popalić, może uroni krople

> Może niech obecny właściciel zrobi formalności na nasze blachy a ty

> mu kaske zwrócisz

hmm a to nie bedzie drozsza impreza i gorsza dla mnie? bo ja bym chcial to auto na wspolwlasnosc brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm a to nie bedzie drozsza impreza i gorsza dla mnie? bo ja bym

> chcial to auto na wspolwlasnosc brac

Z tego co mi się wydaje to tylko można zyskać. Kupisz samochód już zarejestrowany w kraju a co za tym idzie sprawdzony pod względem autentyczości dokumentów itp. Problem tylko może być z polisą OC i dowodem rejestracyjym. Nie wiem czymoża kupić bryczke na miękkim dowodzie. Co do OC to trzeba wykupić bo inaczej nie dadzą chyba dowodu. Pytanie kto zapłaci za polise?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co mi się wydaje to tylko można zyskać. Kupisz samochód już

> zarejestrowany w kraju a co za tym idzie sprawdzony pod względem

> autentyczości dokumentów itp. Problem tylko może być z polisą OC

> i dowodem rejestracyjym. Nie wiem czymoża kupić bryczke na

> miękkim dowodzie. Co do OC to trzeba wykupić bo inaczej nie

> dadzą chyba dowodu. Pytanie kto zapłaci za polise?

a nie moge zrobic tam pierwszego przegladu i wykupic normalnego (nie tego na pare dni) ubezpieczenia i wrocic tym do mnie a po zarejestrowaniu zrobic aneks w ubezpieczalni na polskie blachy?? PS a co z wspolwlascicielem kiedy go wpisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie moge zrobic tam pierwszego przegladu i wykupic normalnego (nie

> tego na pare dni) ubezpieczenia i wrocic tym do mnie a po

> zarejestrowaniu zrobic aneks w ubezpieczalni na polskie blachy??

> PS a co z wspolwlascicielem kiedy go wpisac?

Współwłaściciela możesz zrobić zawsze. Ostatnio to przerabiałem i nic mnie to nie kosztowało smile.gif Dostaniesz stempel w dowodzie i po robocie. Możesz też przy pierwszej rejestracji to zrobić, ale wtedy umowa musi być spisana na Ciebie i drugą osobę.

A co do Twojej myśli z ubezpieczeniem to nie mam pojęcia czy można wykupić ubezpieczenie na obce blachy a potem to aneksować. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Współwłaściciela możesz zrobić zawsze. Ostatnio to przerabiałem i nic

> mnie to nie kosztowało Dostaniesz stempel w dowodzie i po

> robocie. Możesz też przy pierwszej rejestracji to zrobić, ale

> wtedy umowa musi być spisana na Ciebie i drugą osobę.

Umowa z niemcem tak? Jak bede ze sprowadzaczem spisywal umowe to on chyba dopiero mnie wpisze w to puste miejsce w umowie wink.gif czyli rownie dobrze moze mnie wpisac i jeszcze kogos

> A co do Twojej myśli z ubezpieczeniem to nie mam pojęcia czy można

> wykupić ubezpieczenie na obce blachy a potem to aneksować.

Oj mozna ojciec to cwiczyl kilka miesiecy temu, kupil golfa z francji i ubezpieczyl go na kartonowe tablice wywozowe a potem jak dostal polskie to aneksowal, wiec chyba na zoolte tez sie da wazne by auto mialo przeglad i ubezpieczenie i chyba mozna leciec w Polske?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście autem jeździła kobieta i niepaląca. Trafiają się jeszcze

> starsi panowie, ale to raczej w droższych bryczkach A tak na

> poważnie to ładny jest Tylko chyba motorek mało ma koników

auto ma przebieg 180kkm dwoch wlascicieli za granica . Co warto zrobic w takim aucie po kupnie tak dla spokojnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie w Twoim imieniu zadzwonić do Allianza bo bardzo mnie to zaciekawiło. Można wykupić polisę na auto, które jeszcze nie jest zakupione zlosnik.gif Masz rok na dostarczenie dowodu rejestracyjnego. Takie trochę inblaco ok.gif W wawie za tą bryczkę przy 60% zniżki w Allianz 754 pln cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozwoliłem sobie w Twoim imieniu zadzwonić do Allianza bo bardzo mnie

> to zaciekawiło. Można wykupić polisę na auto, które jeszcze nie

> jest zakupione Masz rok na dostarczenie dowodu

> rejestracyjnego. Takie trochę inblaco W wawie za tą bryczkę

> przy 60% zniżki w Allianz 754 pln

oo Spoko dzieki 20.GIF

aha ale jak ja bede kupowal to normalne ubezpieczenie (do ankesowania po zarejestrowaniu) we wroclawiu, a bede nim jezdzil po moim miasteczku Chełm to podczas wyliczania skladki wezma pod uwage moje miasto? bo ja tak liczylem to wychodzi ze 480pln ok.gif Oczywiscie przy wspolwlasnosci te znizki dalej wystepuja tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oo Spoko dzieki

> aha ale jak ja bede kupowal to normalne ubezpieczenie (do ankesowania

> po zarejestrowaniu) we wroclawiu, a bede nim jezdzil po moim

> miasteczku Chełm to podczas wyliczania skladki wezma pod uwage

> moje miasto? bo ja tak liczylem to wychodzi ze 480pln

> Oczywiscie przy wspolwlasnosci te znizki dalej wystepuja tak?

liczyć Cię będą po zameldowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok, umowilem sie na sobote rano ze sprzedajacym.

> na co patrzec gdzie popukac gdzie posluchac itp? jest 180kkm co

> powinno byc wymienione przy takim przebiegu a co jest do

> zrobienia?

Nie znam się na miśkach frown.gif Ja bym zlustrował wszelkie szpary w nadwoziu, bagażnik, podszybie i przednie mocowania lamp, pasa przedniego i łączenia na poszyciu drzwi. Od strony mechanicznej to jedź do warsztatu wink.gif Jak będziesz tam jechał to na niskich obrotach taj mu podłogę i zobacz czy delikatnie nie poszarpuje (zapłon) i czy auto przypadkiem nie stoi w miejscu a obroty wzrastają (sprzęgło). Sprawdź też wtedy wsteczne lusterko. Może jakieś efekty dymne zrobi. A i niech na zimnym Ci go odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to tera nerwosol zanabądź w oczekiwaniu na pierwszą setke na

> budziku

nie byo 1,6 oslabiony.gif na rynku wtornym, dam mu magnetyzera z PZMOTu strumienice dżonsa stożek i diabla na maske i bedzie ganial wink.gif

a tak powaznie to mi wystarczy, rzeczywiscie troche przymula ale jakos tam sie rozpedza ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.