Skocz do zawartości

drgający pedał sprzęgła pomocy!!!


solmar

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

mam problem z pedałem sprzęgła a mianowicie jak mam puszczony pedał sprzęgła i delikatnie go dotknę to czuję jak cały czas drży.gdzie szukać awarii.dodam jeszcze że z biegi wchodzą dobrze i nie wpływa to (na razie) na normalną eksploatację. proszę o pomoc.

alfa romeo 2,4 jtd 2000r. 98000 przebiegu.

pozdro maniek400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam wszystkich.

> mam problem z pedałem sprzęgła a mianowicie jak mam puszczony pedał

> sprzęgła i delikatnie go dotknę to czuję jak cały czas

> drży.gdzie szukać awarii.dodam jeszcze że z biegi wchodzą dobrze

> i nie wpływa to (na razie) na normalną eksploatację. proszę o

> pomoc.

> alfa romeo 2,4 jtd 2000r. 98000 przebiegu.

> pozdro maniek400

Witam,

z opisu wynika, że mam to samo - (1.6TS 156SW 2004), teraz ok 35tys przebiegu, występowało od początku (kupiłem jak miała 100km). Zgłaszałem w ASO, bo była jeszcze gwarancja - "nie potwierdzono". Nie upierałem się żeby ją tam zostawiać, bo miałem akurat dość AutoResu.

Cóż, być może jestem przewrażliwiony, to jest dość delikatne - raczej wibracje niż drgania, a i to nie zawsze występujące.

Pytałem jeszcze w innym niezależnym serwisie - miny robili jakby chcieli powiedzieć "cholera co on tam czuje? czego się czepia" ale powiedzieli "no może faktycznie... lepiej do ASO".

Więc dałem spokój, uznałem że to taka uroda, jeżdżę i nie zwracam uwagi, nie nasila się.

Ale jak coś jest na rzeczy to chętnie wysłucham także porad innych użytkowników ?

pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.