Skocz do zawartości

Osłona pod silnik


bart_25

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i panie 270751858-jezyk.gif) kilka dni temu robiłem u siebie rozrząd. Mechanior powiedział że brakuje osłony pod silnikiem i jeżeli nie chce zabić turbinki to przed zimą radzi mi zanabyć i założyć ją. Patrze po allegro ale tam są nie oryginalne te osłony oslabiony.gif Kupował ktoś z was takie podróby? Nic się z tym nie dzieje (zmiana temperatur itp)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie (i panie ) kilka dni temu robiłem u siebie rozrząd. Mechanior

> powiedział że brakuje osłony pod silnikiem i jeżeli nie chce

> zabić turbinki to przed zimą radzi mi zanabyć i założyć ją.

> Patrze po allegro ale tam są nie oryginalne te osłony Kupował

> ktoś z was takie podróby? Nic się z tym nie dzieje (zmiana

> temperatur itp)?

kup używke w podobnej cenie

te na alledrogo niby z ABSu są i niby bardziej wytrzymałe...

wedle uznania palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu założyłem te podróby z allegro za 150zł kpl za silnik i skrzynię, po tym jak zerwało mi oryginały na trawie oddzielającej koleiny na polnej drodze sciana.gif i muszę powiedzieć że pomimo iż z innego materiału są zrobione to jedno i to samo g. (podróby połamałem na śniegu(ta sama droga j.w.))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem ostatnio zamienniki za abs,u w sklepie skody dałem za komplet 150 zł i narazie pare razy przytarłem dos solidnie i nic sie nie dzieje jesdyna wada troche gożej pasuja tzn bardziej trzeba sie namęczyc z załozeniem ale da sie dobrze to złozyc (na giełdzie dolna kosztuje 50 zł)

A jeszcze mam takie pytanie czy wasze tolki tez przycieraja na większości kolein i na dołach bo ja juz nie wiem czy mam za małe felgi czy profil opon ciagle mi przyciera ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nauczyłem się jeździć troszkę obniżonym autem i teraz nie mam problemów. Jedynie jak jadę w cztery osoby to czasami hakiem lekko dobijam. Powiem szczerze że Toledo jest dość miękkie a prześwit nie za duży i trzeba jednak uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.