Skocz do zawartości

Po czym poznać "kończące się" membrany w ...


konger

Rekomendowane odpowiedzi

parowniku ... ??

Mam pewnien klopocik z instalka, jeden z kolegow powiedzial, ze moze to moga byc objawy zuzytych membran w parowniku... Gdzies doczytalem, ze podobno wymienia sie je co 60 kkm - czy to prawda ?? Od zalozenia instalacji przejechalem prawie 60 kkm (w ciagu prawie 3 lat)...

A co tego klopotu:

Podczas jazdy na gazie, obojetnie czy podczas przyspieszania czy tez jazdy w jednym tempie, co jakis czas (a czasami bardzo czesto) auto zachowuje sie jakby przez ok. 2 sekundy nie dostalo w ogole paliwa, jakby sie zdlawil, po czym po tym czasie jedzie juz normalnie... Kiedys myslalem, ze ma na to wplyw pogoda - okazuje sie, ze jednak nie... Myslalem, ze dzieje sie to jak tankuje na firmowych stacjach - tez nieprawda...

Kable sa w sumie iedawno wymieniane, swieczki tez... Nigdy do tej pory tak sie nie zachowywal, dlatego kable i swiece jako przyczyne odrzucam, a trwa to tak od miesiaca mniej wiecej...

Czy kto z Was mial podobny problemik ??? Nie jest to jakies takie, no nie wiem jak to nazwac, slowa mi brakuje, jedyne to denerwuje strasznie ...

A i od tamtej pory podczas jazdy na Pb na zimnym zwiekszyla sie czestotliwosc szarpania, ale to takiego, ze cala buda trzesie... Normalnie jakbym tak mial caly czas to by chyba w koncu skrzynie rozwalilo...

Pozdrowka!

EDIT: zapomnialem dodac, ze czasami bez powodu, najczesciej stojac na swiatlach, obroty skacza do ponad 2000 obr/min i tutaj: 1). albo sie tak utrzymuja i nic wiecej... 2). albo probuje gasnac, czasami mu sie nie uda to wcisne pedal gazu a czasami mu sie udaje zgasnac pomimo wciskania pedalu gazu... I jak juz zgasnie to tak przez 5-10 sekund nie moge auta odpalic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.