Skocz do zawartości

mikser rybackiego


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

do tych co maja gaz (tak wiem, ze jest kacik gazowy ale tam nie potrafia mi odpowiedziec, a pytanie tyczy sie astry).

czy zakladal ktos do jednopunktu mikser rybackiego?

o taki, montowany w rure powietrza:

279617239-STRUM.jpg

czy przewidujecie jakies negatywne konsekwencje lania gazem po wtyczce od wtrysku i wtryskiwaczu?

w najgorszym wypadku jak pojdzie strzal rozwali mi wtrysk, dolot i byc moze filtr.

filtr kosztuje grosze, dolot tysz, a ile moze kosztowac wtryskiwacz?

mam ochote zalozyc rybackiego i poeksperymentowac. na gazowym nie potrafia mi powiedziec czy tak mozna czy nie.

robil juz tak ktos?

teraz mam tak (mikser pod wtryskiem):

jak widac mikser zweza dolot i skutecznie hamuje mojego drapieznego hippopotama.

tak na marginesie: po co sa te wezyki "a" i co to jest "b".

279617239-Slajd1.JPG

post-52929-14352487153652_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie widzę żadnego problemu.

nie widzisz problemu zeby zastosowac rybackiego nad wtryskiem?

czy gaz nie uszkodzi mi plastiku/ wtyczki wtryskiwacza?

wiem, ze masz ogromna wiedze z zakresu mechaniki - czy to tylko Twoje przypuszczenie czy widziales juz takie rozwiazanie.

chce zastosowac rybaka, zeby poprawic dynamike na gazie. ale nie chcialbym narobic jakiegos bigosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyłącznie moja opinia. Na jesieni i w zimie wtryskiwacz omywany jest mroźnym powietrzem, często bardzo wilgotnym. Dlatego myślę że LPG mu nie zaszkodzi. Zwłaszcza, jeśli nie będziesz przełączał na gaz póki reduktor się nie nagrzeje i dbał o fitry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.