Skocz do zawartości

Citroen C4


k0wal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

> Obecny

Podłączę się do pytanie. Ojciec chce sobie sprawić takie coś. Jakie są plusy i minusy tego auta? Podobno zawieszenie się sypie. Kupiliście byś ponownie to auto? Ja szczerze mówiąc cytrynę mu odradzam, ale może się mylę i to dobre auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłączę się do pytanie. Ojciec chce sobie sprawić takie coś. Jakie

> są plusy i minusy tego auta? Podobno zawieszenie się sypie.

Nie wiem co ma sie niby sypac w tym zawieszeniu. Tylna belka prosta jak cep, raptem dwie poduszki (zero lozysk itp), jak cos z tylu stuka to albo plastiki oslaniajace mocowanie poduszek albo czasem owe poduszki (zmienia sie je na inny typ i po stukaniu, nawet jak auto jest po gwarancji to jest to tani i szybki zabieg).

Ogolnie C4 ma nieco przymaly bagaznik (szczegolnie biorac pod uwage jak duzy bagzniak miala Xsara) ale wnetrze jest bardzo obszerne. Jakosc materialow (nie wiem jak w najtanszych wersjach) i poziom montazu jest bardzo dobry.

Dobre zawieszenie (nie trzesie jak np w Focusach) precyzyjnie sie to auto prowadzi.

> Kupiliście byś ponownie to auto?

Tak.

> Ja szczerze mówiąc cytrynę mu

> odradzam, ale może się mylę i to dobre auta?

Z mojej praktyki Citroeny oceniam jako zdecydowanie malo awaryjne auta. Ludzie boja sie Citroenow a kupuja znacznie bardziej awaryjne marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.