Skocz do zawartości

Sprzęgło


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

I znów mam problem , a mianowicie chodzi mi o pedał sprzęgła według mnie jest za nisko frown.gif i mam pytanko do Was czy pedał sprzęgła powinien być wyżej niż pedał hamulca ? , drugie to jak naciskam pedał sprzęgła to coś ( chrupocze ) lekko i od czasu do czasu i tu pytanko do Was czy już sprzęgło powiedziało 30.GIF bo jedynka czasami lekko mi wchodzi , a czasami muszę wciskać sprzęgło parę razy żeby ją wbić frown.gif porażka proszę Was bardzo o pomoc czy mam rację czy się mylę dziękuję za uwagę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmmmm...............

Sprzegło dogorywa ... podkręć śrube reguacji sprzęgła ... może pomóc ale niemuśi ( jesli niepomoże to padaka ...ostatnie chwile ) .... pozostaje kupić nowe i na warsztat ....

chropocze dlatego że łożysko ( Oporowe sie chyba tak zwie ) wcina sie w blaszki na sprzęgle i z czasem zniszczy całkowicie ...

osobiście zrobiłem na "chroboczacym sprzęgle " i z problemami z wrzucaniu biegów jakieś 6-8KKM ale niema się czym chwalic ( czasu niemiałem ) .......

ozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok sprzęgło powiedziało 30.GIF , a ja mam jeszcze jedno pytanko jak będzie wymieniane sprzęgło to co jeszcze sprawdzić lub wymienić , chodzi mi że jak już robić to zrobić dobrze dzięki wielkie za odp. i pozdrawiam Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra ok sprzęgło powiedziało , a ja mam jeszcze jedno pytanko jak

> będzie wymieniane sprzęgło to co jeszcze sprawdzić lub wymienić

> , chodzi mi że jak już robić to zrobić dobrze dzięki wielkie za

> odp. i pozdrawiam Fatal

standardowo docisk, tarcza ( w komplecie tylko a nie osobno) i lozysko oporowe.Mysle ze wiecej nie trzeba chyba ze mechanik cos sie dopatrzy( uszczelniacze na polosce czy moze krzyzaki ale to przy rozbieraniu wyjdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jak nie chcecie mi powiedzieć czy to drogo czy normalna cena to jeśli jesteś tacy dobrzy to proszę Was o poradę jakie to jest sprzęgło chodzi mi o numer do mojego kropka oczywiście pozdrawiam i czekam na info dzięki

czy to będzie ok

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=253843764

cyba to ten numer z firmy Valeo Nr ref.(821457) tylko nie jestem pewien na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK jak nie chcecie mi powiedzieć czy to drogo czy normalna cena to

> jeśli jesteś tacy dobrzy to proszę Was o poradę jakie to jest

> sprzęgło chodzi mi o numer do mojego kropka oczywiście

> pozdrawiam i czekam na info dzięki

> czy to będzie ok

> http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=253843764

przecież piszą w opisie że pasuje

punto - wymiana u "pana Ryśka" w 2006 - 250zł

marea - wymiana w nieautoryzowanej stacji fiata - w 2007 - 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież piszą w opisie że pasuje

> punto - wymiana u "pana Ryśka" w 2006 - 250zł

> marea - wymiana w nieautoryzowanej stacji fiata - w 2007 - 250zł

no własnie u mojego mechanika wymiana 300 zł , a w FSO 280 zł frown.gif takze wolę jechać do FSO wiem może że to kwota nie jest mała ale co mam zrobić frown.gif porażka na takie ceny to aż odechciewa się człowiekowi samochodu frown.gif czyli to sprzęgło i ten numer są w 100 % prawidłowe ? wiecie jak to jest z opisami na allegro frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.