Skocz do zawartości

3 wysokie dzwięki w Peugeot 307 SW


lukke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam 307 SW 2.0 HDi. Podczas eksploatacji (jakieś 6 miesięcy nim jeżdżę) zauważyłem kilka razy, że coś (może komputer) wydaje 3 wysokie dźwięki tony (beep, beep, beep) - na wyświetlaczu nic nie ma - nie palą się również żadne kontrolki. Z początku myślałem że to jakiś sygnał ostrzegawczy o zimnej turbinie czy coś, ale nie widzę związku - zdarzyło mi się to 3-4 razy w różnych sytuacjach - zawsze podczas jazdy.

Dodam że mam zainstalowany również zestaw bluetooth nokia CK-W1, ale to raczniej nie on gdyż wydaje zupełnie inne dźwięki (inna wysokość tonu)

W instrukcji do auta nic nie znalazłem - spotkał się może ktoś z Was z czymś takim - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, posiadam 307 SW 2.0 HDi. Podczas eksploatacji (jakieś 6

> miesięcy nim jeżdżę) zauważyłem kilka razy, że coś (może

> komputer) wydaje 3 wysokie dźwięki tony (beep, beep, beep) - na

> wyświetlaczu nic nie ma - nie palą się również żadne kontrolki.

> Z początku myślałem że to jakiś sygnał ostrzegawczy o zimnej

> turbinie czy coś, ale nie widzę związku - zdarzyło mi się to 3-4

> razy w różnych sytuacjach - zawsze podczas jazdy.

> Dodam że mam zainstalowany również zestaw bluetooth nokia CK-W1, ale

> to raczniej nie on gdyż wydaje zupełnie inne dźwięki (inna

> wysokość tonu)

> W instrukcji do auta nic nie znalazłem - spotkał się może ktoś z Was

> z czymś takim - pozdrawiam

informacja że jest jakiś błąd, mi ostatnio tak bipnął jak mocno ruszałem, kątem oka tylko zobaczyłem że się kontrolka oleju zapaliła po czym zgasło. Z tym że kontrolka zapaliła się dosłownie na sekundę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał dźwiękowy pojawią sie wtedy gdy poziom ktoregoś z płynow jest zbyt niski. Gdy zbliżasz sie do rezerwy w zbiorniku tez

"bipa". Mozesz tez miec źle zamknięte drzwi. Ogólnie jesli nie pojawia sie zadna kontrolka albo komunikat na wysiwtetlaczu to trzeba posprawdzac te wszystkie podstawowe rzeczy o ktorych pisałem wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.