Skocz do zawartości

Pytanie o asterixa 1.6 w automacie


ziom_ek_

Rekomendowane odpowiedzi

> na co

> zwracac uwagę przy zakupie?

Odpowiem może trochę ogólnikowo. Na to co w każdej Astrze. Rdza, silnik, zawieszenie itd.

Co do automatu, to radzę poczytać www.automat.pl , a szczególnie to http://www.automat.pl/readarticle.php?article_id=1

W Astrze jest zamontowana japońska skrzynia Asin-Warner, w nich nie wymienia się filtra, bo jest zabudowany w środku /tzn. można wymienić ale trzeba rozebrać skrzynię/

Kupić i cieszyć się jazdą.

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie jak sprawuje sie asterix 1.6 w automacie? rocznik '95. na co

> zwracac uwagę przy zakupie?

Wujas ma caravana ale 1.8 90KM zagazowany w automacie juz ladnych pare lat i zlego slowa o tej kombinacji powiedziec nie moze. W latach 90tych kolega mial Kadetta 1.6 z auto i rowniez bardzo milo wspomina podroze tym autem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie jak sprawuje sie asterix 1.6 w automacie? rocznik '95. na co

> zwracac uwagę przy zakupie?

Ja mam Astre f 96 rok 1.6 16V w automacie+LPG i jestem zadowolony.W miare płynnie zmienia biegi,jedynie na drugi jest bardziej wyczuwalne szarpnięcie.Pali jakieś 11l gazu przy dynamicznej jeździe.Miałem wcześniej Kadetta 1.6 z automatem i teżbyłem zadowolony i dlatego zdecydowałem się na Astre w automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.