Skocz do zawartości

Skonstruowałem samochodowy subwoofer na Teslach


lukow

Rekomendowane odpowiedzi

Skręciłem subwoofer na Teslach ARN226-05/4. Użyłem do tego celu dwóch sztuk, poniewaz nie posiadam wzmacniacza. Całość wykonałem z MDFu 16mm, wymiary: 113x34x25cm. W środku zrobiłem przegrodę aby głośniki pracowały oddzielnie. Na głośnik wypada 48litrów. Całość gra rewelacyjnie, bas powoduje, że wibruje 893goodvibes.gif mi tablica rejestracyjna z tyłu. Pozostało mi skrócić skrzynkę do 21 litrów i obić ją materiałem.

P.S. Całość wazy ze 20 pare kilo crazy.gif. Nie powinienem użyć MDFu 12, przynajmniej na boczne i tylną ścianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bas powoduje, że wibruje mi tablica

> rejestracyjna z tyłu.

Czekaj czekaj - jak sie wciagniesz beda Ci wszystkie lusterka wibrowac, a siedzenia beda mialy opcje masowania

> P.S. Całość wazy ze 20 pare kilo . Nie powinienem użyć MDFu 12,

> przynajmniej na boczne i tylną ścianę?

Jak juz to na przednia coby byla sztywniejsza. Ogolnie chodzi tu najbardziej o sztywnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Całość wazy ze 20 pare kilo . Nie powinienem użyć MDFu 12,

> przynajmniej na boczne i tylną ścianę?

A po co??

Skrzynka ma być sztywna - mogłeś śmiało dać płyte 19 mm albo więcej, podwójna przednia ścianke - to by nic nie zaszkodziło a wrecz pomogło- no chyba że masz zamiar tym samochodem ściagać sie na 1/4 mili wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.