Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

zet

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeśli przejeździł tyle kilometrów i nic się nie dzieje, to po co kombinować ?
  2. zet odpowiedział adi_p123 na temat - BMW
    a poprzednik nie wapował czasem e faja ?
  3. Patrząc na zakres rocznikowy które wzywają, spora część użytkowników będzie miała remoncik za free (o ile wierzyć tym plotkom że będą wymieniać pół silnika) Zapewne akcja nie obejmie rynku polskiego, tj. aut importowanych. Swoją drogą, takie np. BMW przy tego typu fuckup'ach odwraca się plecami do klienta (a kilka takich mieli)
  4. Za młodu każdy z nas jeździł motorynkami, komarkami, simsonkami czy wskami czy co tam miał pod ręką po polach i to bez kasku. Ale czasy się zmieniły, i teraz jeśli brałbyś taki nie legal jazdę pod uwagę, to niestety pozostaje tylko prywatny teren/las/tor
  5. To niestety musisz z czegoś zrezygnować, szukasz auta którego nie ma Tak naprawdę to skup się na tym żeby to co kupisz za te 5-6 dych było w jak najlepszym stanie technicznym
  6. To wcale nie są duże auta, duże auto to bmw x7, ford f150 itd. Jak szukasz bezawaryjnego to jakaś toyota
  7. Taktyka na aktywny proszek + nabłyszczanie jest spoko, jak się sprężysz to umyjesz za 5zł małe auto, ale liczy się technika (na 3 okrążenia auta), u mnie taka: 1. Proszkiem lecisz szybko na około auta, ale tylko żeby namoczyć, zaczynasz od dachu 2. Proszkiem lecisz drugie kółko ale już metodą skanowania - poziomo miejsc w miejsc 3. Przy ostatnim elemencie (tył auta), zmieniasz na nabłyszczanie tak żeby resztą proszku z lancy umyć jeszcze tył 4. Spłukujesz nabłyszczaniem zaczynając od dachu
  8. Ja mam Neotec'a 2 + Sena i sobie chwalę.
  9. Pasta aluchrom albo jej pochodne załatwi temat
  10. Jak to czytam to się zaczynam zastanawiać, czy na tych naprawach bezgotówkowych nie wpisują dla ubezpieczyciela że wymienili pół auta
  11. zet odpowiedział G.O.A.T. na temat - Motokącik
    Pewnie był parkowany gdzieś w wysokiej trawie, przy morzu, albo w zamku z fosą bez kładki 😁
  12. Ja mam siemensa i chodzi już bezawaryjnie 5 rok. Podłączenie pod 2 fazy z wyprowadzenia 3 fazowego
  13. Jeśli nie masz MPZP to poprostu złoż wniosek o warunki zabudowy
  14. Może masz na myśli tą nowelizacje ustawy na mocy której w planie ogólnym OUZ, droga do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy może być zamknięta ?
  15. Jak miałeś zmniejszoną objętość kolektora, to turbosprężarka miała mniejszy czas napełniania, pewnie stąd wrażenie. Druga sprawa to czujnik ciśnienia w kolektorze - zatkany mógł fałszować wskazania (zaniżać?) i turbo produkowało więcej boostu.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.