-
Znawcy oleju, kolega pyta.
Jeśli przejeździł tyle kilometrów i nic się nie dzieje, to po co kombinować ?
-
Tłusty nalot na szybie
a poprzednik nie wapował czasem e faja ?
-
877 000 silników V8 musi trafić do warsztatów
Patrząc na zakres rocznikowy które wzywają, spora część użytkowników będzie miała remoncik za free (o ile wierzyć tym plotkom że będą wymieniać pół silnika) Zapewne akcja nie obejmie rynku polskiego, tj. aut importowanych. Swoją drogą, takie np. BMW przy tego typu fuckup'ach odwraca się plecami do klienta (a kilka takich mieli)
-
Jazda cross legalność
Za młodu każdy z nas jeździł motorynkami, komarkami, simsonkami czy wskami czy co tam miał pod ręką po polach i to bez kasku. Ale czasy się zmieniły, i teraz jeśli brałbyś taki nie legal jazdę pod uwagę, to niestety pozostaje tylko prywatny teren/las/tor
-
Auto na dojazdy i dla domu
To niestety musisz z czegoś zrezygnować, szukasz auta którego nie ma Tak naprawdę to skup się na tym żeby to co kupisz za te 5-6 dych było w jak najlepszym stanie technicznym
-
Auto na dojazdy i dla domu
To wcale nie są duże auta, duże auto to bmw x7, ford f150 itd. Jak szukasz bezawaryjnego to jakaś toyota
-
Jak uzywacie myjni recznych samoobslugowych ?
Taktyka na aktywny proszek + nabłyszczanie jest spoko, jak się sprężysz to umyjesz za 5zł małe auto, ale liczy się technika (na 3 okrążenia auta), u mnie taka: 1. Proszkiem lecisz szybko na około auta, ale tylko żeby namoczyć, zaczynasz od dachu 2. Proszkiem lecisz drugie kółko ale już metodą skanowania - poziomo miejsc w miejsc 3. Przy ostatnim elemencie (tył auta), zmieniasz na nabłyszczanie tak żeby resztą proszku z lancy umyć jeszcze tył 4. Spłukujesz nabłyszczaniem zaczynając od dachu
-
Kask (najlepiej z interkomem)
Ja mam Neotec'a 2 + Sena i sobie chwalę.
-
Czym domyć pseudochromy na zewnątrz auta?
-
autoDNA - na ile jest to wiarygodne?
Jak to czytam to się zaczynam zastanawiać, czy na tych naprawach bezgotówkowych nie wpisują dla ubezpieczyciela że wymienili pół auta
-
Jeep Wrangler
Pewnie był parkowany gdzieś w wysokiej trawie, przy morzu, albo w zamku z fosą bez kładki 😁
-
Płyta indukcyjna 2fa ... przerabiał ktoś ostatnio ?
Ja mam siemensa i chodzi już bezawaryjnie 5 rok. Podłączenie pod 2 fazy z wyprowadzenia 3 fazowego
-
Zmiany w prawie budowlanym 2026
Jeśli nie masz MPZP to poprostu złoż wniosek o warunki zabudowy
-
Zmiany w prawie budowlanym 2026
Może masz na myśli tą nowelizacje ustawy na mocy której w planie ogólnym OUZ, droga do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy może być zamknięta ?
-
Ekologia panie, ekologia...
Jak miałeś zmniejszoną objętość kolektora, to turbosprężarka miała mniejszy czas napełniania, pewnie stąd wrażenie. Druga sprawa to czujnik ciśnienia w kolektorze - zatkany mógł fałszować wskazania (zaniżać?) i turbo produkowało więcej boostu.