Skocz do zawartości

WITAM :) MOJ PIERWSZY POST :) Pytanie o HERTZE (MONTAZ)


maario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Autokącików smile.gif Jestem tutaj nowy. Moj pierwszy post bedzie na temat glosnikow Hertz esk 165. Chcialbym sobie zaloyc je do fabi smile.gif kupilem sobie kabelek dls'a 2x 1,5 mm2, panele pod glosniki z mdfu powe, taśme dekarska 10 metrwo szerok. 30 zm(zamierzam obkleic przednie drzwi) Za bardzo nie znam sie na takim montażu i prosilbym o pomoc jesli oczywiscie moge ?? hi W tych Hertzach sa cztery zwrotnice..nie wiem jak je podlaczyc.....nie mam zielonego pojecia o takich elektrycznych sprwach...jak to polutowac co do czego...jak kabelek wychodzi od radia...to dalej gdzie mam go zlutowac?? do zwrotnic ...tych od glosnika (midbassa) a gdzie wlutowac te zwrotnice od piszczalek kurcze nio nic nie wie mna ten temat frown.gif prosze jesli mozecie to pomozcie nowicjuszowi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Troche OT, ale był kolega na zlocie FCP w Grudziądzu??

> kilka fotek z rajdu ktory był organizowany przy okazji

> klik w link.

> Pozdrawiam serdecznie.

Nie byle mna zlocie frown.gif klubowiczem jestem smile.gif i bardzo z tego sie ciesze smile.gif a co znaczy "troche OT" jestem nowy i kurcze nie wiem o co chodzi heheh .pozdrawiam. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie byle mna zlocie klubowiczem jestem i bardzo z tego sie ciesze

> a co znaczy "troche OT" jestem nowy i kurcze nie wiem o co

> chodzi heheh .pozdrawiam.

Gdzieś były wyjaśnione wszsytkie te skroty...

OT - Off topic? Czyli poza tematem (odbuiegając od tematu) itp.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w instrukcji tanpisane co i jak i na samych zwrotnicach

kabel glosnikowy -> zwrotnica tw. -> tweeter

kabel glosnikowy -> zwrotnica woofer -> glosnik ( taki z żółtą membrana ) zlosnik.gif

Ja tez sie nie znam, ale zawsze podlaczelm bez lutowania, dobra izolacja tylko confused.gif To tyle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie takie same glosniczki i tez sie zastanawialem ale po chwili zajarzylem food.gif

Zwrotnice sa po 2szt z oznaczeniami : TW i SW (jesli dobrze pamietam).

TW - to do tweeterow

SW - do midibasow.

jak sie przyjrzysz to zwrotnice maja gotowe wtyczki do podlaczenia glosnikow wiec tak je podlanczasz,

a 2-gi koniec zwrotnic lutujesz razem (parami) i do nich kabelek od radyjka.

Zwroc uwage abys poprawnie zlutowal (zlote razem i srebrne razem) i dobrze do radia.

Zlote to biegun dodatni swiety.gif

Chyba deko pomoglem yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.