Skocz do zawartości

ISKRY GAZ nie dla mnie


luki7wwl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio sobie troche poczytałem odnosnie swiec ( ISKRA GAZ hmm.gif ) stwierdziłem ze moze kupie swiece naszego rodzimego producenta ISKRY głównie dla tego ze produkuja swiece typowo pod zasilanie gazem a dodatkowo przyczynie sie do rozwoju firmy Laughing

Ale niestety mój patriotyzm przegrał frown.gif

Przejechałem 1000 km i stwierdziłem ze nie wytrzymam takiej pracy silnika na wolnych obrotach, bo tylko wtedy widziałem róznice, przyspieszenie było ok, spalanie tez bez zmian, tylko na postoju troche go co chwile trzesło i na gazie i na benzynie, i miałem wrazenie ze sie zadławi i zgasnie Smile Wiec zmniejszona przerwa przez producenta z 0,9 na 0,6 sie chyba nie sprawdziała przynajmniej u mnie.

Zakupiłem znów NGK wymieniłem i jest znowu fajnie miło i przyjemnie.

Nie pisze tego zeby kogoś zniechecic do ISKRY, bo ja bardzo chciałem wspierac Polski produkt ale w moim przypadku sie nie sprawadził, moze inne produkty tej firmy sa bardzo dobre, a moze i ISKRY GAZ w innym modelu sie spisuja rewelacyjnie, chciałem sie tylko podzielic spostrzezeniami z wami, a moze ktoś z forumowiczów ma milsze wspomnienia z użytkowania ISKRY

Pozdro 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.