Skocz do zawartości

waga naciągacz (pewnie jeden z wielu)


Brand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Chciałbym się podzielić smutną przygodą Angry.

Oto przedmiot zainteresowania:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3777916

Opis:

Informacje:

Rok produkcji: 1993, 170 000 km, Skrzynia biegów: manualna, benzyna, srebrny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,

Dodatkowe wyposażenie:

hak, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, szyberdach, centralny zamek, radio / CD, wspomaganie kierownicy, welurowa tapicerka

Opis pojazdu:

Bardzo ladne autko wersja EX.Ma w swoim wyposażeniu KLIMATYZACJE!!!!!!!!!.Dodatkowo posiada el.szyby,dach,lusterka,cent.zamek,wspomaganie,welur tapicerka,hak,NOWE OPONY,radio,5bieg.Auto mialo jednego wlasciciela,jest zadbane wewnatrz. Zewnatrz tez sie ladnie prezentuje.POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Właściciel "tyłka z gęby nie robi" bo zatrzymał dla mnie auto i trzymał je aż przyjadę.

A auto wyglądało tak:

Rdza na dachu (+dziura) cieknie szyber, zjedzone ranty błotników tylnych (przy drzwiach w 80%), uderzony prawy bok (drzwi), wgnieciony zaczynajacy rdzewieć lewy przedni błotnik, delikatnie krzywy prawy przód, urwana antena a na jej miejsce wtyknięta inna "na chama" na stałe, skatowane alusy, "regenerowane" "nowe" opony, wygląd miał się nijak do tego co na zdjęciach. Środek: "zadbany" środek wygladał tak: podsufitka jakby ktoś na palce wziął czekoladę i rozmazał nad kierowcą i pasażerem (gość pokazuje że nie palony bo popielniczka czysta.. no.. jak umył.. ale peta pozostałości nigdy nie wymyje!), środek brudny aż się klei, włacznie z tapicerką drzwi. Pełno plamy nawet na osłonkach od głośników.

No i atut auta.. pełna elektryka... nie działa prawidłowo. szyber się odsuwa do tyłu ale nie uchyla do góry, przednie szyby stają w połowie i mamy zwarcie aż silnik pracujący przygasa, lusterek nie ruszałem bo załamałem już ręce. Klimy nie ma jak sprawdzić przy temperaturze 2 stopni celcjusza na zewnątrz.. niby zapala się dioda po wciśnięciu włącznika wiec zapewnw działa.

Silnik jak to z tym przebiegiem poci się olejem przy aparacie, w okolicach uszczelki pokrywy zaworów, dalej już nie patrzyłem. Silnik miał numery indeksu ze szrotu (białym markerem)!!!! Byl przeznaczony do rozbiórki i głównie o silnik chodziło. Sorry.. silnik za 4890pln??? bo reszta to złom!

Gość mnie kilkakrotnie zapewniał że auto posiada ważne numery tymczasowe - okazało się że blachy to efekt wizyty na szrocie niemieckim... czyli nawet jechać toto nie mogło po PL (np.: brak czerwonych naklejek). Dobrze że zadzwoniłem do kolegi w dziale komunikacji.

Straciłem na podróż "by PKP" tam i spowrotem 430pln. Jak dla mnie oszust. Za tą kasę mogłem coś "dać" mojej obecnej Hani.

W pociągu rozmawiało dwóch gości (nie wiedzieli o mojej przygodzie): " Ty, jutro giełda w Gubinie... na to drugi: no co ty, tam sie już nie jeździ bo same kręty".. o i proszę...

Uważajcie na niego i jemu podobnych.

pozdrawiam, piekielnie zmęczony podróżą 23godziną,

Brand.

właściciel już widział posta i nie omieszkał zadzwonić i postraszyć mnie, po poniósł przeze mnie ogromną stratę... hmm, ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś zrobiłem 1000km jednego dnia aby zobaczyć szrota ok.gifhehe.gif

dodam tylko że świecąca sie kontrolka a/c nie znaczy ze klima działa, najlepiej słuchać lub poprosić drugą osobę żeby zerknęła czy załącza sie kompresor ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też kiedyś zrobiłem 1000km jednego dnia aby zobaczyć szrota

> dodam tylko że świecąca sie kontrolka a/c nie znaczy ze klima działa,

> najlepiej słuchać lub poprosić drugą osobę żeby zerknęła czy

> załącza sie kompresor

A przy tak niskiej temperaturze wlaczy sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przy tak niskiej temperaturze wlaczy sie?

Rozmawiałem z mechanikiem i wg niego włączy się, bo czujnik jest przy parowniku, żeby nie zamarzł, dlatego najpierw trzeba zagrzać auto , potem włączyć nagrzewanie wnętrza i próbować odpalić klimę na obiegu zamkniętym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.