Skocz do zawartości

Alternator


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam pytanko tak na szybko , bo jutro biore się za robote bo mi pasek piszczy od altka i mam do Was pytanko chciałem na pasek nałożyć kalafoni bo słyszałem że pomaga ( niby się nie ślizga ) tylko się zastanawiam czy żeby zdjąć pasek od altka to wystarczy ściągnąć plastikową osłonkę z rozrządu i poluzować altka czy trzeba coś robić koło rozrządu np coś poluzować , ściągnąć confused.gif , pasek od altka prawie nowy przejechane na nim około 3 tyś , chcę tak zrobić jak piszę wyżej i zobaczyc czy to pomoże bo mam małe wątpliwości co do altka frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale to sie nie tak robi......włączasz silnik i niech troszkę popracuje....bierzesz bryłkę kalafonii i dotykasz wydechu będąc pod autem(potrzeba najazdu na kanał)....jak troszkę rozmięknie dotykasz koła pasowego na wale silnika(u ruchu)-w miejscu gdzie nie ma styku z paskiem-ładnie samo sie rozsmaruje-niewielka ilość powinna pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego ale to sie nie tak robi......włączasz silnik i niech troszkę

> popracuje....bierzesz bryłkę kalafonii i dotykasz wydechu będąc

> pod autem(potrzeba najazdu na kanał)....jak troszkę rozmięknie

> dotykasz koła pasowego na wale silnika(u ruchu)-w miejscu gdzie

> nie ma styku z paskiem-ładnie samo sie rozsmaruje-niewielka

> ilość powinna pomóc.

jesli mógłbym prosić o jakąś fotkę w którym miejscu mam dotykać tą kalafonią tego koła pasowego bo troszke nie kumie confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wielkie dzięki City jesteś wielki smile.gif i tym foto dużo mi pomogłeś , jutro biorę się za robotę bo dzisiaj wypadl mi wyjazd i dopiero teraz przyjechałem dzięki pozdrówka brachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.