Skocz do zawartości

Coś nie tak ze skrzynią lub sprzęgłem


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam duży problem frown.gif , a mianowicie dzisiaj jadę sobie do sklepu i wszystko jest OK , chcę odjechać ze sklepu i lipa frown.gif na włączonym silniku drażek od skrzyni biegów ani drgnie , no to zgasiłem silnik i na zgaszonym silniku chodzą jak masełko , myślę to wrzucę na dwójkę i pojadę i tak się stało , w czasie jazdy też nie da się ruszyć drążkiem frown.gif jednym słowem kropek mi zrobił psikusa przed świętami frown.gif i teraz mam pytanko do Was co jest nie challo , co sie zepsuło ? ja mam podejrzenia ale nie chcę mówić na razie bo chciałbym Was prosić o opinie i wyjaśnienie , jest to pilna sprawa ponieważ jutro będę dzwonił do serwisu i muszę wiedzieć co mówić dziękuję wszystkim za pomoc jestem załamany trochę frown.gif POMÓŻCIE

a zapomniałem dodać już około 2 miesięcy raz mi wchodziła dobrze dwójka , a raz ciężko frown.gif

dobra to może tak czy sprzęgło powiedziało 30.GIF czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak z mechanizmem wrzucania biegów -bezpośrednio na skrzyni?

wiesz co nie patrzyłem bo już było ciemno i byłem cholernie zmęczony jutro zobaczę , ale coś ostatnimi czasy łozysko oporowe mi chrobotało także myslę że to będzie cos z tym zwiazane frown.gif już sam nie wiem frown.gif

no i nie wiem za bardzo co masz na myśli piszące bezpośrednio frown.gif jeśli chodzi Ci o to że jak jest zgaszony silnik to czy biegi chodzą ok no to chodzą ok , a jak odpalę silnik to ni cholery na tym co zostanie jak ustawie czyli np. na jedynce to przy odpalonym silniku już nie idzie nawet wrzucić na luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak z mechanizmem wrzucania biegów -bezpośrednio na skrzyni?

dzisiaj zerkałem i z tych elementów które zaznaczyłeś to nie zauważyłem żeby cos było nie tak wszystko jest OK , dzwoniłem do serwisu opisałem problem i gość mi powiedział że to będzie sprzęgło do wymiany , ja sądzę że tutaj glównie chodzi o łożysko oporowe ale jak już wymieniać to całość , także jestem umówiony do serwisu na czwartek zaraz po świętach i wymiana 280 zł plus sprzęgło ( komplet ) 250 zł razem 530 zł troszkę mnie boli ta kwota no ale jakoś to przeboleje , chce się mieć kropka to trzeba płacić smile.gif pozdrawiam i dziękuję wszystkim za zainteresowanie się tematem smile.gif Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam następujące pytanko , bo teraz to nawet na zgaszonym silniku mi gałka nie chodzi czyli tak jak zostawiłem tak jest jednym slowem coś się zblokowało , chciałem sie od Was dowiedzieć co zrobić żeby wrzucić na luz confused.gif bo kolega mnie będzie holował do serwisu w czwartek i najlepiej by było wrzucić na luz tylko nie wiem czy się da , może ktoś już miał taki problem i mi pomoże confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.