Skocz do zawartości

Co polecacie do ...


Sopel

Rekomendowane odpowiedzi

... uszczelnienia chłodnicy ? bo na rynku sporo środków - nie wiem czy jakiś granulat czy może od razu płyn uszczelniający a może typowy uszczelniacz w pascie ??? Nieszczelność mam gdzieś na chłodnicy ale raz kapie a raz nie - rozglądałem sie na allegro i wybór jest dość spory - może ktoś już stosował u siebie takie środki i poleci mi coś - dzięki za info 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... uszczelnienia chłodnicy ? bo na rynku sporo środków - nie wiem

> czy jakiś granulat czy może od razu płyn uszczelniający a może

> typowy uszczelniacz w pascie ??? Nieszczelność mam gdzieś na

> chłodnicy ale raz kapie a raz nie - rozglądałem sie na allegro i

> wybór jest dość spory - może ktoś już stosował u siebie takie

> środki i poleci mi coś - dzięki za info

Widziałem jak kiedys McGyver uszczelniał chłodnice zwykłym białkiem z jajek wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... a gdzie są chłodnice za 120 zeta ? ( i ciekawe ile przesyłka by

> mi wyszła )

Właśnie sprawdziłem faktycznie ten gość u którego kupowałem ma teraz po 190 (chyba trafiłem na stare ceny bo w sierpniu kupiłem nówkę za 120 zł) ale i tak Ci się opłaca niż wlewać musztardę do chłodnicy i wydawać z 80 zł miesięcznie na płyn do chłodnicy. A ja ze swoją chłodnicą jeździłem 3 razy do lutowania i stwierdziłem że czwarty raz nie pojadę bo gościu ewidentnie mnie naciągał. Przelicz sobie i wywnioskuj co ci się bardziej opłaca. ideia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to nie w tym rzecz - problem w tym, że u mnie nie ma szans na zakup chłodnicy po normalnych cenach a uszczelniacz kiedyś już stosowałem w innym samochodzie (granulat, który sie sprawdził) i dlatego pytam o inne opcje

P.S.

... jak nie ma kolega ochoty - to poczekam na inne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... no właśnie i to jest małe ale - brak czasu i miejsca na taką

> zabawe - ale widać , że konkretnej porady też nie dostane

Cierpliwości, jest przerwa świąteczna i ludziska nie zawsze siedzą na kompie. Podlinkuj wątek na FU wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... jedno małe ale - ja nie mieszkam w RP a koszty przesyłki są duże

> - a po drugie nikt nie wie ile jeszcze będe jeździł Temprą więc

> nie opłaca sie zbytnio inwestować

nie wydurniaj sie z jakimis plastelinami. Polsrodki sa po to by je stosowac w sytuacjach awaryjnych. To tak jak z kombinerkami... jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.

http://moto.allegro.pl/item290412135_chlodnica_fiat_tipo_tempra_1_4_1_6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.