Skocz do zawartości

Dżizas. jak fiacior hamuje;)


Rekomendowane odpowiedzi

Elo wszystkim;)

Ostatnio mialem problemy z wpadajacym hamulcem, brak recznego i wogole cuda wianki na kiju, juz nawet pytanka na forum co sie dziac moze, w aso wymyslili ze 100% samoregulator, a tu u mechanika jka pokazlai mi szczeki hamulcowe to az sie sam usmialem, same blaszki pozostaly. PO wymianie autko w czasie hamowania staje w miejscu, reczny jka zyleta, no jak nie moj fiacior, myslalem ze tylko peugeoty maja fajne hamulce(206) a tu prosze jakie mile zaskoczenie;) Pamietajcie o szczekach;) pozdro i milego hamowania i na dodatek bezpiecznego dla wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jaki kolega ma przebieg?? bo mi ostatnio na przegladzie

> techinicznym wyszlo ze tyl prawie nie hamuje a biore sie za

> naprawe poczatkiem sierpnia, no i jakie koszty szczek?

Hejo

juz mowie, przebieg mam oficjalnie 128kkm ale czy to prawda, to tylko poprzedni wlasciciel wie wink.gif koszt nieduzy, komplet na lewy i prawy kosztowal mnie 80 plus 40 wymiana, wiec nie jakies tragiczne pieniadze, pewnie jak dobrze poszukasz to czesci znajdziesz taniej, mi sie spieszylo wiec nie szukalem, powodzenia i szerokiej drogi

pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejo

> juz mowie, przebieg mam oficjalnie 128kkm ale czy to prawda, to tylko

> poprzedni wlasciciel wie koszt nieduzy, komplet na lewy i prawy

> kosztowal mnie 80 plus 40 wymiana, wiec nie jakies tragiczne

> pieniadze, pewnie jak dobrze poszukasz to czesci znajdziesz

> taniej, mi sie spieszylo wiec nie szukalem,

ja mam 91 tys km, i jestem pierwszym włascicielem, to mam nadzieje ze umnie sa te same powody nie hamowania, koszty rzeczywiscie do przełknieńcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.