Skocz do zawartości

POST GODNY UWAGI!


Xsander

Rekomendowane odpowiedzi

Już dobrą chwilę...... Nie robię się na męczennika ale dawno temu być może wywalczyłem swoim mędzeniem wyłączenie przeglądania profili userów (!!!!) niestety moje prośby o zablokowanie czytania przez niezalogowanych ktoś ma w dupie .... nadal od czasu dłuższego niż kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klikać tu!

> P.S.

> Daje do myslenia.

szczerze mowiac nigdy bym nie wpoadl na pomysl opisania zabezpieczen lub podania nazwiska

maja lokalizacja w profilu rownierz jest ze tak powiem slabo przyblizona

zlodzieje to przecierz nie jakies kmioty co tylko samochody potrafia krasc zazwyczaj to na pozor normalni w miare inteligentni ludzie a wiec spokojnie moga ladnie tu przygrywac na takim forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już dobrą chwilę...... Nie robię się na męczennika ale dawno temu być

> może wywalczyłem swoim mędzeniem wyłączenie przeglądania profili

> userów (!!!!) niestety moje prośby o zablokowanie czytania przez

> niezalogowanych ktoś ma w dupie .... nadal od czasu dłuższego

> niż kilka miesięcy

Napisz to samo na motokaciku moze w koncu cos sie ruszy w tym temacie tuk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy się dzielić naszą radością, bo ktoś to może wykorzystać.To niestety prawda. Żyjemy w takim popier......nym kraju, że jak tylko ktoś tylko coś ma (to i tak jest bardzo trudne do wykonania, bo dorobić się tu uczciwie to jest wystarczająco ciężka sprawa) to zaraz się znajdzie ekipa co przyjdzie i ukradnie, rodzinę porwie i Bóg wie co jeszcze. Tragedia sciana.gif

Masz mieszkanie lub dom - okradną

Masz dom z ochroną - porwą Ci kogoś cobyś zapłacił

Masz furę - ukradną albo całą albo po kawałku

Masz dobrą furę - jak nie ukradną to Cię z niej wysadzą

Masz dobrą furę z antynapadem - Zastrzelą jak nie powiesz

A jak masz GPS to z zakłócaczem przylatają

Masz sklep albo knajpę - przyjdą po "udział w zyskach"

Jak nie masz fury - w autobusie, na przystanku albo gdziekolwiek wyrwą Ci komórkę, teczkę torebkę albo co tam masz jeszcze

Mogą też Cię pobić albo nastraszyć że Ci Aidsa wstrzykną jak nie oddasz wszystkiego co masz.

Pomysłów mają wiele.

W tym czasie Straż Miejska wlepia mandaty za złe parkowanie i stoi z fotoradarami, bo kierowcy nagminnie popełniają wykroczenia.

Policja czasem nawet łapie bandytów, ale prokurator wypuszcza bo nie chce aby mu się przytrafiło coś z listy powyżej.

Tak... bardzo optymistyczne

No ale żyć trzeba, tylko bardzo ostrożnie. W każdym momencie można się spodziewać niespodziewanego.

P.S. Nie miałem na celu urazić ani strażników ani policjantów ani prokuratorów, którzy pracują uczciwie, bo na pewno są tacy i bardzo ich cenię. Po prostu zbyt często w życiu widać takie opisane przeze mnie obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy!

Stojąc na przystanku usłyszałem od od osoby obróconej do mnie plecami następującą historię - zginął mi samochód-poszedłem na policję-zgłosiłem-po 4 godzinach dostałem telefon - okup tu i tam- zaczałęm negocjować- oni chcieli dużo ja 1/10 tego - nie zgodzili się- poszedłem do knajpy- posiedziałem-nagle się dowiedziałem ze to dzwolnili nie złodzieje, że są osoby które jeśli dowiedzą sie ze ci coś zginęło dzwonią mówią ze masz samochód jesli tu i tu włożysz kasę do worka - zdziwiłem się - za parę dni dowiedziałem się że samochód poszedł na żyletki.

Morał z tej przystankowej historii jest taki. Po pierwsze nie należy się pewnym określonym osobom chwalić że wszystkiego co się u Ciebie dzieje. Zaś resztę trzeba dalej sobie samemu dopowiedzieć. Naszym zadaniem w celu polepszenia sytuacji jest po prostu omijanie tych miejsc wktórych na pewno wiemy że są sprzedawane części kradzione, gdyż niestety prawa gospodarki mówią - jest zapotrzebowanie, robimy biznes. Sami widzimy do czego prowadzi wolna konkurencja- telefony komórkowe sanajlepszym przykładem - nie dość że wszystko jest tańsze to i lepsze. W samochodach jest dziwnie - zależy od firmy i podejścia, no i państwa (pzrepisy). Wiem jedno - mi ukradziono rower, na który zbierałem rok pracując w knajpie na studiach - nie kupię nic kradzionego bo wiem że to po prostu ludzka krzywda. Oczywiściewiem że nie zyskam sobie rozgłosu na kąciku ta opinią, lecz mam bardzo negatywny stosunek do cofania liczników. To jest zamkniete koło oszukiwania wszystkich - to oszukiwanie w końcu może trafić także do nas. Jest takie ładne zdanie - Prawda nas uzdrowi. Z Bonda oczywiście (jęsli Biblia się nie podoba) hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już dobrą chwilę...... Nie robię się na męczennika ale dawno temu być

> może wywalczyłem swoim mędzeniem wyłączenie przeglądania profili

> userów (!!!!) niestety moje prośby o zablokowanie czytania przez

> niezalogowanych ktoś ma w dupie .... nadal od czasu dłuższego

> niż kilka miesięcy

Moim zdaniem warto by było zrobic taki manewr że dla osób które są niezalogowane nie mogą oglądać postów itd. Na wielu forach tak jest. Gorzej jeśli ktoś z "tych" jest już zalogowany oslabiony.gif

Odnośnie giełdy to mam takie samo zdanie. Wole kupić z pewnego żródła bo nie chciałbym kupić np. "własnego radia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem warto by było zrobic taki manewr że dla osób które są

> niezalogowane nie mogą oglądać postów itd. Na wielu forach tak

> jest. Gorzej jeśli ktoś z "tych" jest już zalogowany

> Odnośnie giełdy to mam takie samo zdanie. Wole kupić z pewnego żródła

> bo nie chciałbym kupić np. "własnego radia"

Podobne zdanie masz , niestety dlatego nie jest wyłączone, że niektórzy uważają, że atrakcyjność spada - nie można się bez rejesrowania przekonać o czym się tu pisze.... screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.