Skocz do zawartości

centralny zamek


michu1234

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam ma centralny zamek seryjny bez pilota .. musi gdzies byc jakas centralka od niego gdzie ona jest gdzie jej szukac.. idalej mam centralke sterowana pilotem da sie cos zmodzic?! przerabiał ktos cz taki zeby sterowac pilotem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz są dwa przekaźniki i przerzutnik na dwóch tranzystorach (włącza przekaźnik impulsowo po sygnale wyzwalającym). W sumie kostka ma 6 styków - dwa zasilania, dwa na siłowniki i dwa wyzwalania. Identyczny moduł jest np. w Punto I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Duzy żółty przekaźnik w skrzynce z bezpiecznikami

fak nie mam zadnego przekaznika zołtego lezy sobie czarny ale jak go probowka tykam nic nie rusza i wogule nic nie słychac aby on chodził to raczej nie on gdzie go w takim razie szukac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety mylisz się ,

> ten przekaźnik/sterownik w S/P jest pod siedzeniem kierowcy pod

> wykładziną

Napisałem jak jest u mnie, a jest to fabryczne rozwiązanie (choć nie twierdze, że jedyne). Pewnie jak ktoś nie znajdzie tego przekaźnika w skrzynce to musi szukać centralki pod fotelem.

Albo jeśli fabrycznie nie było centralnego zamka, tylko ktoś później dołożył to centrlaka może być wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisałem jak jest u mnie, a jest to fabryczne rozwiązanie (choć nie

> twierdze, że jedyne). Pewnie jak ktoś nie znajdzie tego

> przekaźnika w skrzynce to musi szukać centralki pod fotelem.

> Albo jeśli fabrycznie nie było centralnego zamka, tylko ktoś później

> dołożył to centrlaka może być wszędzie.

ok.gif

Były dwie wersje, albo pod siedzeniem, albo w skrzynce ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Były dwie wersje, albo pod siedzeniem, albo w skrzynce

to moze inaczej bo zebym nie rozebrał pół samochodu...w skrzynce na bezpieczniki ma przekaznik lezy sobie na skrzynce jest koloru czarnego i kształtem jest identyczny do tego z linka do manula.. wyslałme ze to on.. ale jak zamykam drzi powinien on pracowac nie powinienem słyszec ze on chodzi a nie słysze i jak go wyjme /rozłacze to drzi nie powinienem zamknac?? bo ja go wyjmuje i drzi normalnie zamykam próbówka tez nie dizłą na niego..

i ostatnie nurtujace pytanie bo sie okazało ze ja nie ma samego sterowania radiowego (tego co chce podłaczyc) tylko cała centralke sterowana z pilota wychodza z niej normalnie kable na siłowniki to taki diwajs podłacze do tego przekaznika czy nie bardzo bo niema zbytnio pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.