Skocz do zawartości

przeglad techniczny a kilka malych dziur w podlodze


wrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do piatku mam wazny przeglad a w podlodze posiadam dziurki smile.gif Czy jest mozliwosc zeby nie podbito mi dowodu z powodu tych dizur? Bo nie wiem czy nie zrobic fuszery maskujacej jeszcze przed przegladem zeby niepotrzebnie nie placic za przeglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrob cos z tymi dziorami moze byc wyjątkowo uparty diagnosta co bedzie drobiazgowy i bedziesz miał problem.Ja trafiłem z maluchem i mi nie przeszedl bo byla mala dziorka przy progu od dołu angryfire.gif teraz byłem unem i z nim jest wszystko ok jak narazie smile.gifzreszta zrobisz jak uwazasz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej zrob cos z tymi dziorami moze byc wyjątkowo uparty diagnosta

A Ty Kolego, lepiej popraw się z pisownią, bo znajdzie się jakaś złośliwa menda zlosnik.gif i tez będzie problem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Ty Kolego, lepiej popraw się z pisownią, bo znajdzie się jakaś

> złośliwa menda i tez będzie problem

blah.gif zawsze sie znajdzie jakas menda club zamist poradzić klubowiczowi to sie mnie czepia za bledy no wpysk.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, odświeżę i lekko zmodyfikuję pytanko smile.gif

Mam 3 tygodnie na zreanimowanie Uniacza. Czeka mnie przegląd angryfire.gif Zanim jednak zacznę pakować kasę w mechanikę (silnik, zawieszenie i układ kierowniczy sciana.gif) zastanawiam się czy posiadając zgniłe od dołu wszystkie drzwi mam szansę na podbicie dowodu? Nie widzę szans na zamaskowanie tych ubytków hehe.gif Jeżeli będzie to konieczne to rano pyknę fotki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, odświeżę i lekko zmodyfikuję pytanko

> Mam 3 tygodnie na zreanimowanie Uniacza. Czeka mnie przegląd Zanim

> jednak zacznę pakować kasę w mechanikę (silnik, zawieszenie i

> układ kierowniczy ) zastanawiam się czy posiadając zgniłe od

> dołu wszystkie drzwi mam szansę na podbicie dowodu? Nie widzę

> szans na zamaskowanie tych ubytków Jeżeli będzie to konieczne

> to rano pyknę fotki

Plaster poloplast (na tkaninie) i bitex. Naprawdę. Aczkolwiek rozwiązanie zdecydowanie doraźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do swojego posta dodam ze dziury elegancko zaspawalem i zabezpieczylem. Drzwi mam rowniez zgnite bardzo "profesjonalnie" i nie czepiali sie na przegladzie. Przeglad tylko wykryl wibite swoznie. Moga czepiac sie dziurawych progow od strony podlogi czyli od wewnatrz. U mnie przygladal sie progom ale nic nie znalazl bo kilka miechow temu je wymienilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawiazujac do swojego posta dodam ze dziury elegancko zaspawalem i

> zabezpieczylem. Drzwi mam rowniez zgnite bardzo "profesjonalnie"

> i nie czepiali sie na przegladzie. Przeglad tylko wykryl wibite

> swoznie. Moga czepiac sie dziurawych progow od strony podlogi

> czyli od wewnatrz. U mnie przygladal sie progom ale nic nie

> znalazl bo kilka miechow temu je wymienilem.

W mordę, a ja od dołu nie mam progów sciana.gif w lecie napsikałem pianki montażowej i zapaćkałem bitexem. Jak się przyczepią do czegoś i nie wbiją pieczątki to płacę za wszystko? confused.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.