Skocz do zawartości

kluczyk scyzoryk :)


84ty

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos sie w to bawil? wiem ze nie ma problemu z przelozenim samego imo bo to zwykla "kostka" ktora trzeba umiescic gdzies w nowym kluczu ale chial bym zeby klucz otwieral/zamykal auto i tak samo kontrolowal alarm icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktos sie w to bawil? wiem ze nie ma problemu z przelozenim samego imo

> bo to zwykla "kostka" ktora trzeba umiescic gdzies w nowym

> kluczu ale chial bym zeby klucz otwieral/zamykal auto i tak samo

> kontrolowal alarm

nad tym samym mysle zlosnik.gif

ale ja chyba se kupie za 90zł kompletny alarm i podmienie centralke i bedzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki sobie sprawiłem. Mam dokładany alarm i działa właśnie z kluczyka, scyzoryka. Jednak jest on niewygodny, ponieważ grot kluczyka obrócony jest o 90* i nie jest wygodnie wkładać go do stacyjki. Takie jest moje zdanie. Moim zdaniem nie warto się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie.

Mam w pilocie sterowanie drzwiami i otwieranie tylnej klapy, alarm tez mozna podpiąć. Ogólnie fajny gadżet, miałem poprzenio zwykły pilot i mi przeszkadzał. Teraz wszystko jest w kupie zlosnik.gif

Niestety kupowałem przez allegro i na zdjęćiach wyglądało przepięknie zlosnik.gif prawde mówiąc to przyciski i obwódka są nawet zgrabne, jednak jarzmo w które wkłada się grot jest luźne sick.gif Po zamknięciu można majtać grotem, taki ma luz no.gif W sumie pierdoła, chińska pierdoła hehe.gif Pilot działa z dużej odległości i mogę potwierdzić, ze zamknałem drzwi kierunkowskazami. Czasami zamykam auto i zapominam, potem z daleka sprawdzam czy zamknąłem.

Z tego co pamietam to grot zazwyczaj trzeba podpiłować. U mnie jest śrubka blokujaca i musiałem dodatkowo go podciąć. Niestety jej działanie jest znikome, użyłem więc kleju.

IMO warto kupić cały sterownik ze scyzorykiem ok.gif, ale warto go tez przedtem zobaczyć na własne oczy. W marei mam kluczyk z oryginalnym pilotem. Dziadostwo potrafię nacisnąć odpalając auto oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktos sie w to bawil?

Ja zlosnik.gif

wiem ze nie ma problemu z przelozenim samego imo

> bo to zwykla "kostka" ktora trzeba umiescic gdzies w nowym

> kluczu ale chial bym zeby klucz otwieral/zamykal auto i tak samo

> kontrolowal alarm

Ja mam kluczyk ze stilo, przerobiony tak żeby wlazł grot od bravo, są na nim przyciski zamknij/otwórz.

Alarmem się jeszcze nie bawiłem ale znlazłem już speca, co mi ogarnie temat niszcząc niestety jeden pilot od alarmu. Podobno mała rzeźba ale do zrobienia.

Immo to mała kosteczka wg mnie nie ma sensu jej wydłubywać z fabrycznego kluczyka tylko trzeba zakodować nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja

> wiem ze nie ma problemu z przelozenim samego imo

> Ja mam kluczyk ze stilo, przerobiony tak żeby wlazł grot od bravo, są

> na nim przyciski zamknij/otwórz.

> Alarmem się jeszcze nie bawiłem ale znlazłem już speca, co mi ogarnie

> temat niszcząc niestety jeden pilot od alarmu. Podobno mała

> rzeźba ale do zrobienia.

> Immo to mała kosteczka wg mnie nie ma sensu jej wydłubywać z

> fabrycznego kluczyka tylko trzeba zakodować nową.

ee to idziesz w wersje przelozenie bebechow z oryginalnego pilota/klucza z maryski do tego klucza od stilo rotfl.gif tak to kazdy umie (prawie)

ja chce to troche inaczej rozegrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.