Skocz do zawartości

Pierwsza awaria po 35 tys km


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie mam o czym pisac jump.gif

Spalila mi sie przednia zarowka pozycyjna zlosnik.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Tylko po kiego komunikat mi mowi ze ta od "right hand"? hmm.gif Prawa to prawa.... reka.. noga.... zarowka grinser006.gif

To skandal.... auto kosztowalo kilkakrotnosc Pandy, a Pande mam juz prawie trzy lata i blisko 50 tys, i nie wymienialem jeszcze w Pandzie zadnej zarowki zlosnik.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Tak BTW rzucilem okiem na przedni reflektor...

..... masakry nie ma, chyba da sie to wymienic bez zadnego problemu zlosnik.gif

Jakis plus w porownaniu do innych wspolczesnych aut hehe.gif

A wymienie chyba sam (mam nadzieje, ze nie strace gwarancji rotfl.gif), bo zarowka sie spalila jak wracalem z ASO po wymianie klockow hamulcowych (cos sie szybko zuzyly zlosnik.gif sie dynamicznie jezdzi sie klocki zuzywa) zlosnik.gif

hmmm a moze to sabotaz pracownikow ASO? niewiem.gifrotfl.gif

No w kazdym razie nie bede jechal 200 km do serwisu (bo mimo porysowania mi zderzaka nadal mam dla tego serwisu kredyt zaufania zlosnik.gif) zeby wymienic zarowke pozycyjna hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy

Rysy spolerowalem.... (jedna zostala jeszcze, trzeba mocniej sie przylozyc... albo zostanie) przy wymianie klockow nie walili mlotkiem po lakierowanych zaciskach, przy wywazaniu felg nie drapali druciakiem alufelgi... wiec ogolnie nie jest jeszcze zle zlosnik.gif

Jak ktos zna DOBRY serwis w rejonie Wroclaw/Poznan/Slask to chetnie poslucham opini....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam, bo kredyt zaufania i autoryzowany serwis alfy w jednym zdaniu

> to rzadko spotykana kombinacja

We Wroclawiu takiej nie znam.... bylem w Pol-Carze zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Jak na razie nie znam innej alternatywy...... ale jak sie jest przy aucie (a w Polcarze mozna) to nie jest zle grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We Wroclawiu takiej nie znam.... bylem w Pol-Carze

> Jak na razie nie znam innej alternatywy...... ale jak sie jest przy

> aucie (a w Polcarze mozna) to nie jest zle

Do Poznania akurat to ja... odebrac rower jezdzilem zlosnik.gif Latac z autem z kazda pierdola 200km to lekkie nieporozumienie. Wypadalo by zmienic polityke wobec klienta oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do Poznania akurat to ja... odebrac rower jezdzilem Latac z autem z

> kazda pierdola 200km to lekkie nieporozumienie. Wypadalo by

> zmienic polityke wobec klienta

Bywam w Poznaniu sluzbowo... zgrywam sobie te wizyty wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bywam w Poznaniu sluzbowo... zgrywam sobie te wizyty

Farciarz ok.gifzlosnik.gif

Ale to nasuwa mi wniosek, ze trzeba by poszukac jakiegos kontaktu w poznaniu (bo chwilowo takiego nie posiadam), najlepiej dlugonogiego zlosnik.gif aby moc do serwisu wlasnie jezdzic przy okazji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.