Skocz do zawartości

Zakup cewki i regulatora


badboy_85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie musze zakupić kilka części do mojego Uno:

Po 1 cewkę i tu mam pytanie: Na mojej cewce odczytałem oznaczenia BAE 506 D 30-czy cewka z tej aukcji będzie pasowała ???

http://www.allegro.pl/item331514807_cewka_zaplonowa_fiat_uno_tipo_panda_1_0_1_4_fire.html

Po 2 regulator napięcia.

Na alledrogo znalazłem 4 aukcje i bardzo mnie dziwi taka duża rozpiętość cen , od 19zł do 42 zł-który polecacie???

Po 3 czy da się kupić te kable ( 4 kolorowe),które idą od cewki do klemy akumulatora i dalej, a jeśli tak to jak się ta część profesjonalnie nazywa i jaka jest orientacyjna cena tego ustrojstwa???

Z góry dzięki za pomoc bow.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cewka będzie pasować, reszty nie wiem.

> THX za info dot. cewki

> Wie ktoś może jak jest z tymi kablami??

Musisz szukac jakiegos unolota do rozbiorki .. Najprosciej chyba. albo podjedz do fiata i zapytaj, tylko niech Ci nie probuja wmowic ze nie da sie sprawdzic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musisz szukac jakiegos unolota do rozbiorki .. Najprosciej chyba.

> albo podjedz do fiata i zapytaj, tylko niech Ci nie probuja

> wmowic ze nie da sie sprawdzic..

Tyle,że ja nie mam zamiaru nic sprawdzać.Jestem zdecydowany na zakup cewki i regulatora.Poza tym mam zamiar kupić kable ( 4 kolorowe) wychodzące od cewki do klemy akumulatora, tylko nie wiem jak się o to spytać w sklepie,żeby wiedzieli o co chodzi??? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.