Skocz do zawartości

Podnosnik szyb z angli do PEUGEOT 406


BigMaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie z sąsiedniego kącika wink.gif

wpadam tutaj z małym problemem... siostrze w aucie ...PEUGEOT 406 z 2001 roku wysiadły podnosniki, najpierw jeden potem drugi, ale to na 100% są spalone albo zajechane silniczki gdyz auto jest w nienajlepszym stanie.

ale do rzeczy

kupiłem jej na allegro podnosniki z wersjii angielskiej. gdyz koles sie zarzekał ze będą pasowały i sprzedał juz tyle a tyle tego i musi działać...

wiec zawiozłem sprzet do mechanika i zostawilem.

po godzinie koles dzwoni i mówi ze wszystko ładnie pięknie, chodzą jak nówki itd... tyle ze nie moze ich zamontowac gdyz są to podnosniki z wersji angielskiej... co za tym idzie nie pasuje do auta od siostry...

czy to prawda?? bo niechce mi sie wierzyc, w sumie różnica byla taka ze jeden silownik mial wtyczke na 2 piny a drugi na 9 i cala róznica.

nie widzialem jeszcze tego ale poki co niewiem co mam robic, dzwonilem juz do allegrowicza i mowi ze niechce zwrocic kasy ani nic, bo sprzet na pewno pasuje a w warsztacie cos biadolą...

jak to z tym jest?? spotkał sie juz ktos z tym??

Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu, moze trzeba cos obrócić? albo w stare prowadnice nowy silnik wrzucić??

tak tylko sie pytam czy czasem jakby podmienic tylko silniki to ten angielski nie bedzie sie krecil w drugą strone??

tak czy siak to tylko teoretyczne gdybanie bo jeszcze nie widzialem tego na oczy...

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.